Zühre Pardesü ve Kap Modelleri

Zühre Tesettür Kap ve Pardesü Modelleri

Kaban modelleri ve pardesü çeşitleri ile ün yapan Zühre Tesettür, yeni sezon için oldukça iddialı bir kreasyonla takipçilerinin karşısına çıktı. 2015 Yılının son günlerini yaşadığımız şu günlerde, 2016 modası çoktan kendini gösterdi. Tüm moda dünyasında yaşanan hareketlilik, doğal olarak tesettür modasına da yansıdı.

Zühre tesettür giyim markası da 2016 yılında, kapalı bayanların kışın en çok kullandıkları dışarı kıyafeti olan Pardesü modelleri ve kaban çeşitlerini beğeniye sundu. Şuan mağaza ve şubelerinde satışta olan yeni sezon ürünlerinde en çok göze çarpan detay, son derece cool bir çizgi ile hazırlanmış olmalarıdır. Markanın bugüne kadar hiç değişmeyen ve kendine özgü olan kesim modelleri yeni sezonda da özelliğini korumuştur. Markanın çizgisini bilen tesettürlü bayanlar, markanın ürünlerini görür görmez tanırlar. Çünkü kendine has bir çizgisi vardır ve bu çizginin dışına da çokta fazla çıkmaz.
Yeni sezon pardesü fiyatları 310 TL’den başlayarak, 450 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu kaban ve pardesülere sahip olmak için illa ki incecik, zayıf bir bedene sahip olmak zorunluluğunu bulunmuyor. Çünkü 38 bedenden, 54 bedene kadar, her bedene uygun pardesü ve kabanlar bulunmaktadır. Büyük beden tesettür giyime sahipseniz de rahatlıkla çizginizi koruyarak istediğiniz kıyafete sahip olabileceksiniz.

Zühre Kap Modelleri

Önden düğmeli ve fermuarlı aksesuarların kullanıldığı yeni sezon ürünleri gençlerinde çok hoşuna gidebilecek spor bir çizgiye sahip. Renk aralığı olarak da oldukça zengin bir renk çeşitliliği bulunmaktadır. Özellikle haki yeşil, toprak renkleri ve gri tonlarının ağırlıkta olduğu bir sezon Zühre Tesettür Kaban Pardesü Modelleri 2016 ile sizleri bekliyor.

Zühre kap modelleri fiyatları

Zühre kap modelleri fiyatları kapın kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.Özellikle Zühre kap modellerini fiyat ve kalite açısından değerlendirecek olursak fiyatların diğer marka ve kap modellerine göre birazcık daha pahalı olduğu söylenebilir ise de zühre kapların kalitesi de hiç de azımsanacak kadar değildir.

Özellikle internetten desen/tasarım beğenip bizzat ZÜHRE mağazasına gidip kumaşların kalitesini ve dokusunu da kontrol ederseniz çok daha iyi olacaktır.

Hepinize saygılar, bol tesettürlü giyimli günler dileriz.

Giyinirken özellikle tesettür kaidelerine uygun davranınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN