Zühre Gökdağ Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015 Resimleri

Haziran ayında yapacağı muazzam final gecesi ile bu yıl Elidor ana sponsorluğunda üçüncü kere gerçekleşecek olan Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasının finale kalan 23 güzelinden bir tanesi de Zühre Gökdağ. Zühre Gökdağ, 20 yaşında olup 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Zühre Gökdağ, başrollerini Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın paylaşmış olduğu ve büyük bir hayran kitlesi var olan Paramparça dizisinde Müge karakterini canlandırmaktadır.Paramparça dizisinde edinmiş olduğu Müge karakteri ile Zühre Gökdağ, oyunculuk dünyasına ilk adımını atmıştır.

1,75 boyunda ve 55 kilo olan ve bir hayli iyi bir fiziğe sahip olan Zühre Gökdağ Akademi 35,5 ve Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri almıştır.10 numara ile Elidor Miss Turkey 2015 finalist koltuğuna oturmaya hak kazanan Zühre Gökdağ, aldığı oyunculuk eğitimi ve aktif modellik yaşamına ek olarak eğitim hayatına da devam ediyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde okuyor. Kraliçelik tacını takacak olan güzelin Miss World (Dünya Güzellik) Yarışması’na, ikinci güzelin Miss Universe (Kainat Güzellik) Yarışması’nda, üçüncülüğü alan güzelin Miss Supranational, dördüncü seçilen güzelin ise Miss International Güzellik Yarışması’na katılıp, ülkemizi temsil edebilme şansını yakalayabilecekleri yarışma Elidor Miss Turkey’de 20 yaşındaki güzel Zühre Gökdağ , sempatik tavırları ve duru güzelliği ile ilgiyi üzerine çeken yarışmacılardan bir tanesi.

Zühre Gökdağ Resimleri / Fotoğrafları 2015


1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.005 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN