Zara Bayan Gömlek Modelleri

Zara bayan gömlek modelleri

Zara bayan gömlekleri şıklığı amaç edinen her kadın dolabında bulunması gereken ürünlerin arasında yer alıyor. Tıpkı Zara’nın pantolonları ve ceketlerinde olduğu gibi gömlekleri de iş yaşamında kadın giyiminin öncülüğünü yapıyor.

Zara bayan gömlek modelleri şık ve “fancy” diye tabir edilen ürünlerden oluşur. Bu tabir daha elit, daha elegant modelleri tanımlamak için kullanılır. Klasik renklerden siyah, beyaz ve bej tasarımlarda en sık kullanılan renkleri oluşturuyor. Bunun yanı sıra sezon ürünleri arasında koyu mor ve lacivert de oldukça sık yer alıyor. Bu modellerde tasarım için de tercih edilen yöntem klasik çizimler oluyor. Bu klasik modeller en çok saten ve ipek kumaşlarla yapılıyor. Manşetleri kalın ve zarif düğmelerle döşeli ve yakaları dik bu ürünlerde kalan kısım ise ne çok dar ne de çok geniş tasarlanıyor. Bu ürünler genelde sigaret pantolonlar ile tamamlanıyor. Üzerine de dar kesimli, işlemeli ceketler yerleştiriliyor. Ayrıca gömleklerin yakalarında dantel ve işlemeler de sıkça yer alıyor.

Zara bayan gömlekler

En yaygın olarak gri, siyah ve beyazın bir araya geldiği kombinler ile Zara gömlek modelleri piyasaya sunuluyor. Özellikle iş yaşamında hem bağımsız hem de zarif bayan duruşunu bu gömlekler sağlıyor. Bu gömleklerin kimilerinde doğal fularlar da bulunuyor, bunlar gömleğin yakasına iliştirilmiş oluyor ve fiyonk atılarak kullanılıyor. Bazen de asimetrik düğmeler ve yaka bantları ile daha modern hale getirilmiş bir tarz yaratılıyor. Bu gömlekler sezonun vazgeçilmez ürünleri oluyor.

Zara gömlek modelleri satın alırken

Gerek Zara firmasından gömlek alırken ya da gerekse başka bir firmadan gömlek satın alırken şu hususlara da dikkat etmeniz gerekiyor, malum her ürüne para veriyoruz, kimse kimseye bedava bir şey satmıyor ya da vermiyor değil mi değerli arkadaşlar?

Öncelikle değerli ziyaretçilerimiz; Zara gömleğin fiyatı ile kalitesini mutlaka karşılaştıralım.
Ayrıca kumaşın cinsine bakalım, ayrıca aldığımız ürün bizim ne kadar işimize görecek bunu da değerlendirelim, ve diğer kriterler de uygunsa beğendiğimiz Zara bayan gömlek modelini satın alabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN