Yüzü İnce Göstermenin Yolları

Yüzü İnce Göstermenin Yolları
Hafif tombul bir yüze sahipsiniz ve bu akşam katılmanız gereken bir organizasyon, bir parti, bir yemek daveti var. Ancak her şeyiniz tamam olmasına rağmen giydiğiniz kıyafetlerle yüzünüzde herhangi bir uyum olmaması moralinizi bozuyor. Merak etmeyin. Şimdi vereceğimiz tavsiyelerle yüzünüz daha ince ve uyumlu görünecek.
Öncelikle allık sürerken koyu renkli allıklardan uzak durun. Şeftali tonlarına daha yakın allıklar tercih edin. Bu allıkları elmacık kemiklerinizin altından az miktarlarda sürerek şakak kemiklerinize doğru devam edin. Bu yüzünüzü biraz zayıf gösterecektir. Kalın ruj kullanımı ilgiyi yüzünüzden alıp dudaklara çekecektir. Ancak çok kalın olmamasına dikkat edin. Üstelik dudak kenarlarına çizgi çekmek yüzü daha olgun ve iri gösteriyor. Bunlardan uzak durun.
Saçlarınızı açık ve uzun şekilde bırakın. Toplama veya küt kestirme işlemlerinden uzak durun. Uzun açık saçlar yüzü örttüğü için dikkatin yüze odaklanmasını engeller. Güler yüzlü olun. Çok ağır ve somurtkan olmayın. Çünkü bu tip itici davranışlar, insanların dikkatlerinin kusurlu yönlerinize odaklanmasına neden olur. Bu da gecenizi mahvedebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN