Yılan Yağı İle Saç Uzatma Devrimi

Yılan Yağı İle Saç Uzatma Devrimi
Zaman zaman saçların çok geç uzamasından şikayetçi olan insanlarla karşılaşabiliriz. Bu durum moralinizi bozmasın. Çünkü size vereceğimiz bu formülle saçlarınızın çok kısa sürede gözle görülür derecede uzadığına şahit olacaksınız.
Yılan yağı, saç köklerini besleyen omega3 ve içerdiği EPA asidi sayesinde, dökülmüş olan saçların yeniden bitmesini sağlar. Antik Mısır Medeniyeti’ nde, bu formül kelliğe çare olarak kullanılırdı. Sizler de saçlarınızın kısa sürede uzamasını istiyor ve daha gür saçlara sahip olmak istiyorsanız, bu formülü mutlaka uygulayın.
Yarım tatlı kaşığı yılan yağı (saçlarınız uzunsa bir kaşık da olabilir), yarım tatlı kaşığı hint yağı, yarım kaşık badem yağı, yarım kaşık da susam yağı, ek olarak 2 ampul deksapentol ve 2 ampul E vitamini bir kabın içine konularak karıştırılır. Uygulamayı yapmadan önce saçlarınızı buhara tutup nemlenmesini sağlayın ki uygulama sırasında karışım yumuşayan deriye daha rahat edebilsin.
Daha sonra karışımı saçlarınıza ve saç derisine yumuşak masaj hareketleriyle uyguladıktan sonra streç yardımıyla üzerini kapatın 1 saat bekledikten sonra ılık suyla saçlarınızı yıkayın. Bu yöntemi haftada iki defa uyguladığınız zaman saçlarınızda gözle görülür bir uzama hissedeceksiniz. Yılan yağını eczanelerde, aktarlarda ve internette 10-15 tl civarına bulabilirsiniz. Aynı zamanda yılan yağını şampuanınıza karıştırarak da saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN