Yeşim Dalgıçer Kimdir ? “İnadına Aşk” Leyla Kimdir ?

”İnadına Aşk” Leyla Aksu (Yeşim DALGIÇER) Kimdir?

Yeşim Dalgıçer, 14 Ağustos 1979 İstanbul doğumludur. 1.70 boyunda ve 55 kilodur. Öğrenimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlamıştır. Yaklaşık 10 yıldır oyunculuk yapmaktadır.

Yeşim Dalgıçer Oynadığı Diziler

Üniversite yıllarında kayıt olduğu bir ajans vesilesiyle, 1998 yılında Türker İnanoğlu yapımcılığındaki ‘Affet Bizi Hocam’ dizisinde ana karakterlerden birisi olan Mine Akçalı karakterine hayat vermiştir. Bu ilk oyunculuk tecrübesi olan Yeşim Dalgıçer, oyunculuk hayatından hiç kopmamıştır. 2003 yılında yayımlanmış olan ‘Böyle mi Olacaktı’ dizisinde Damla karakterine hayat vermiştir. 2004 yılında ‘Hesap Günü’ dizisinde Elif karakterine, aynı yıl yayımlanmış olan ‘Aşkımızda Ölüm Var’ dizisinde ise Ayten Akdoğan karakterine hayat vermiştir. 2006 yılında Show TV’de yayımlanan ‘Rüyalarda Buluşuruz’ dizisinde Selda Özer ve aynı yıl yayınlanmış olan ‘Umut Adası’ sinema filminde Ceren karakterine hayat vermiştir. 2007’de Show TV’de yayınlanan ‘Acı Hayat’ Dizisinde Cansu karakterini canlandırmıştır. Aynı yıl ‘Zoraki Koca’ dizisinde Özlem karakterini canlandırmıştır.

2008 yılında reklam sektörüne de girerek; Arçelik klima ve İpek şampuan reklamlarında oynamıştır. 2008 yılında Kanal D ‘de yayınlanmış olan ‘Asi’ dizisinde Nido karakterine hayat vermiştir. Aynı yıl sinema filmi olarak ‘Osmanlı Cumhuriyeti’ filminde Yeliz karakterini canlandırmıştır. 2009 yılında ‘Sakarya Fırat’ dizisinde ise 55. bölümden itibaren Tğm. Ayda Tuna karakterine hayat vermiştir.

Yeşim Dalgıçer Resimleri Fotoğrafları 2015


2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 8.027 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN