Yeni Değişik Kahkül Saç Modelleri

YENİ KAHKÜL SAÇ MODELLERİ

Bayan saç modelleri hakkındaki araştırmalarımıza devam ediyoruz.
Saçlarınızın her zamanki görünümünden sıkıldınız ve yeni bir marjinal olan saç modellerini mi yapmak istiyorsunuz? Bu sezonun en trend saç modeli olan kahkül modellerini ve yüzünüze en iyi yakışacak olan modeli seçerek son derece cool ve seksi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kimi zaman modası kaybolan kimi zamanda moda trendlerine damga vurmuş bu sezonun en yeni saç modelleriniz gelin hep beraber öğrenelim.
-Yan kahkül saç modelinin her zaman kadınlığı ön plana çıkartan modellerin başında olduğunu düşünmüşümdür. Yan kahküler sizin tercihiniz olacaksa mutlaka saç boyunuz omuzlarda ve katlı bir kesim olmasına da dikkat edebilirsiniz.

 • -Dalgalı bir saç tipine sahipseniz sizlere kahkül kesimi çok yakışacaktır. Kahküller, küçük dalgalar, asimetrik bir kesim ile her türlü sizleri hem seksi hem de vahşi gösterecektir. Düz yada hacim dolu kahkül kesimi sizlerin tercihiniz de olabilir.
 • -Saçlarınızda tam bir popülerlik yaratmak istiyorsanız o zaman kesinlikle tercihiniz asimetrik kahkül saç modeli olmalıdır. Kısa, uzun, orta boy her türlü saç uzunluğuna son drece iyi yakışan bir saç modelimizdir.
 • – Fazla düşünmeden şık ama sizleri güzel gösterecek bir model istiyorsanız ise son derece popüler olan düz kahkül saç modelini seçebilirsiniz. Yuvarlak ve oval yüz tipine sahip olan bayanlara son derece yakışan bu saç modeli bu sezonun en çok tercih edilen modellerin başında olduğunu da söyleyebiliriz.
 • – Eğer eski dönemlerden kalma bir saç stili yaratmak ve kendinizde görmek istiyorsanız yapacağınız tek şey yuvarlak kahkül saç modelini seçmek olacaktır. Özellikle düz ve dalgalı saçlara yakışan bu saç modeli sizleri farklı bir tarza büründürebilir.
 • -Eğer gerçekten tarz ve seksi bir kahkül istiyorsanız ama bir o kadarda saçlarınızı kısalmak istemiyorsanız kaş hizasına kadar uzun olan saç modelini de seçmeniz mümkün.
 • Etiketler:

  Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sayfa başına git
  SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN