Yazlık Mini Elbise Modelleri

Sıcak havalar kendini göstermeye başladı dolaplarınızı yenileme zamanı gelmedi mi? Sanki evet dediğinizi duyar gibiyim. Yazın güneşin etkisiyle en çok tercih edilen modeller arasında mini elbiseler yer alır hem seksi görünümü hem sıcak da rahat olması nedeniyle en çok tercih edilen modeldir.

Bu yıl cıvıl cıvıl renkler ile yazı yaşayacaksınız. Soğuk bir kışın ardından güneş kum iyi gelmez mi? en çok tercih edilen mini elbise modelleri arasında uç kısımları pileli modeller yer alıyor. Ya da tamamen vücudu saran modeller. Eğer vücudunuz ölçülü zayıf bir yapıda biri iseniz saran elbise mini modeller tam sizlik …

En çok tercih edilen renkler arasında bu yıl , turuncu , açık toz pembe, beyaz, su yeşili, açık mavi, gri , siyah. Renk renk her rengi barındıran elbiselerde bu yıl çok moda. Her renk ayakkabı ile kombin edebilirsiniz. Zıt renkler ile kombin yaptığınızda farkınızın ortaya çıktığını göreceksiniz.

SİZİN renginiz hangisi? açık limon sarısı bir mini elbise ve altına nar çiçeği topuklu ayakkabı ve rengarenk olan bir çanta ve saçları tepeden topladığınızı bir hayal edin göreceksiniz ki herkesin gözü sizde bayanlar kendinize bakın ve farklılığınızı yansıtın. Mini elbise giymek cesareti seven kadınların işidir ve vücudunuz güzelse sizin de tercihiniz mini elbiselerden yana olmalı . Pek, sizin dolabınızda neler var?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN