Yandan Örgülü Saç Modelleri

Yandan Örgülü Saç Modelleri

Trendler sıklıkla değişir ve modaya da yön verir. Fakat tercihlerimizin özellikleri de bunda etkili olabilmektedir. İşte bu tercihlerin güzelliğini de zarifliğini de saçlar oluşturmaktadır. Eğer saçlarınız sağlıklı, canlı, güçlü ve bakımlı ise özgüveniniz de bir o kadar yüksek olmaktadır.
Bir kadın saçlarıyla şıklığını tamamlayabilir, karakterini yansıtabilir ve hatta seksapalitesini dahi kullanabilir. Bunu sağlayabilmek için bazı modeller mevcut. Saçla beraber tercih ettiğiniz makyajın uyumuyla istediğiniz karakteri göstermekte oldukça başarılı olacaksınızdır.

Kadınlar günlük hayatında saçlarıyla uğraşmaya bayılır.Fakat çoğu zaman çokta uğraşmadan, pratik, kullanışlı ve şık modeller arayışına girebilmekteyiz. Ve bu arayıştan ötürü en çok tercih edilen modellerin başında, dalgalı modeller, fönlü modeller, topuzlar ve örgüler yer almaktadır. Ki en çok tercih edilen de örgüler olmaktadır.

Örgü, yerine göre romantik, yerine göre asi, yerine göre masum ve yerine göre de sexi bir kadın havasına bürünmenizi sağlar. Özellikle de yandan yapılan saç örgüleri!
Minik minik yapılan balık sırtı saç örgülerini yandan toplayıp kalan saçla birleştirerek at kuruğu yada dağınık bir topuz yaparak değerlendirebilirsiniz. Veya saçlarınızı yandan at kuyruğu yapıp yandan mısır örgüsü yapabilirsiniz.

Eğer saçlarınızda ombre varsa sıradan düz bir örgü dahi kafidir. Tüm saçınıza maşalar yaparak saçlarınızın her iki yanından balık sırtı yaparak yandan örgüyle birleştirip farklı bir dokunuş yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN