Victoria’s Secret Meleklerinden Güzellik Sırları

Victoria’s Secret Meleklerinden Güzellik Sırları
Dünya moda ikonları arasında adlarından en sık söz ettiren Victoria’s Secret melekleri, her geçen gün ekranların karşısında izleyicileri büyülemeye devam ediyor. Nispeten erkekler dahilinde kadınların da gözlerini alamadığı bu melekler, kendilerine ait güzellik sırlarını açıklamaktan geri kalmadılar.
Öncelikle güzellerimizin sunduğu tavsiyeler arasında “Pilates Yapmak” geliyor. Vücudun daimi olarak esnek hareketlere bürünmesi vesilesiyle, kalça ve göbek bölgesindeki yağlar kolay yoldan yakılabliyor. Tabi ki de Victoria meleklerimiz işi sadece pilates yapmakla bırakmıyor, aynı zamanda pilates yapıldıktan sonra mutlaka ama mutlaka masaj yaptırılması gerekiyor. Yorulmuş ve hamlaşmış bir vücuda yumuşak bir masaj yaptırılması güzelliği koruyan başlıca etkenlerden biridir.
Biraz saçma gelebilir belki ama meleklerin bazıları “boks” sporuyla ilgileniyor. Mesela size Adriana Lima dersek belki inanmazsınız ama bu bir gerçek. Bunun yanında bir de ağırlık kaldırma ve squat hareketlerle ilgilenen melekler de mevcut. Vücudun sürekli nemlendirilmesi gerektiğini savunan melekler, bunun yanında güzellik makyajının temizlenmeden asla yatağa girilmemesi gerektiğinin altını da çiziyorlar. Son olarak da “detoks” yaptırmanın öneminden de bahseden melekler, güzelliğin sırlarını ortaya koyarak kadınların mutluluktan asla uzak olmaması gerektiğini de bizlere hatırlatıyorlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN