Ufuk Bayraktar – Milat Dizisi Hamza Ustaoğlu Kimdir ?

Ufuk Bayraktar – Hayatı / Kaç Yaşında  / Nereli

12 Eylül 1981 doğumlu olan Ufuk Bayraktar, Gürsoy Kolejinde lise eğitimini tamamladıktan sonra babasının Cihangir’deki Firuzağa Kahvesinde çalışmaya başlamıştır. Burada çalıştığı sırada Zeki Demirkubuz tarafından keşfedilerek Bekleme Odası ve Kader adlı filmlerde rol almıştır.

Ufuk Bayraktar Oynadığı Diziler / Filmler

Daha sonra Nuri Bilge Ceylan’a ait İklimler, Semih Kaplanoğlu’na ait Yumurta, Cemal Şan’a ait Ali’nin Sekiz Günü ve Feo Aladağ’a ait Ayrılık adlı filmlerde rol almıştır. Ancak insanlar Ufuk Bayraktar’ı daha çok Ezel dizisinde Tuncel Kurtiz’in canlandırmış olduğu Ramiz Dayı karakterinin gençliğini canlandıran oyuncu olarak tanımıştır. Şimdilerde ise TRT1’de yayınlanan Milat adlı dizide Hamza Ustaoğlu karakteerini canlandırmaktadır.

Milat dizisinde Ufuk Bayraktar’ın canlandırdığı Hamza Ustaoğlu karakterine baktığımızda babasının karanlık odaklar tarafından şehit edildiği görülüyor. Hamza, bu sebeple yetimhanede büyümüş ve ileride silahlı operasyon uzmanı olmuştur. Uyumsuz ve dengesiz olmakla beraber Murat Bey tarafından keşfedilerek istihbarat teşkilatına katılmıştır.

Ufuk Bayraktar Resim Galerisi / Fotoğraf Arşivi


10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.441 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN