Üç Oda Bir Aşk Dizisi Konusu Oyuncuları ve Fragmanı

Show Tv yeni sezonda yepyeni bir dizi ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu Romantik komedinin henüz yayınlanma ise tarihi açıklanmadı. Dizinin 2015 yaz sezonun ardından başlayacak yeni sezonda ekranlara gelmesi planlanıyor.

Dizi 2004 yılında Kore’de yayınlanan Full House dizisinin Türkiye’ye uyarlanmış hali olarak gelecek ekranlara.  Babalarından klan bir evde yaşayan iki kız kardeşten büyük olan nişanlısı ile büyük bir borcun altına girer. Bu borcu ödemek için mecburen babasında kalan evi satar. Ancak bu durumdan ve evi satacağından kız kardeşine bahsetmez. Kardeşini yurtdışında bir tatile göndererek, bu süre içerisinde işlerini halletmeyi planlar. Borçtan bir haber olan küçük kız tatil planına oldukça sevinir ve yola çıkar. Uçakta genç ve yakışıklı bir çocukla karşılaşır. Ve kader ağlarını örmeye başlar. Kalacağı otele gelen genç kız ödeme eksik olduğu çin otele alınmaz ve geri dönmek zorunda kalır. Geri döndüğünde ise ablasının oturdukları evi, uçakta karşılaştığı genç çocuğa sattığını öğrenir. Hikâye böylelikle başlar.

Dizinin yapımcılığını Med Yapım firması yapıyor. Daha önce birçok başarılı işe imza atan Fatih Aksoy’un oyuncu seçimlerinde olukça titiz davrandığı söyleniyor.  Ancak Fatih Aksoy erkek başrol oyuncusunu bulmuş bile. En son Racon dizisinde sevdikleriyle buluşan genç yetenek Seçkin Özdemir, Üç Oda Bir Aşk dizisinde başrolde oynuyor. Başroldeki kadın karakter ile ilgili bir bilgi ise henüz paylaşılmadı.

Üç Oda Bir Aşk Dizisi Fragmanı

Video yakın bir zaman içerisinde yüklenecektir.

Etiketler:

Üç Oda Bir Aşk Dizisi Konusu Oyuncuları ve Fragmanı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ebru dedi ki:

    genelde fatih aksoyun yaptığı dizileri hiç sevmem tabi dadı hariç onu sevmiştim ancak bir de şu kanald deki güllerin savaşın çok gıcık ama seyrediyorum arasıra resmen pembe dizi

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN