Tv8 Yeni Ses Yarışması “Rising Star Yarışma Başvurusu”

Rising Star Türkiye Başvuru ve Detaylar

Yapımcılığını Acun Medya’nın Rising Star Türkiye seçmeleri başladı. TV8.com.tr adresinden Rising Star Türkiye başvuru formunu bularak seçmelere başvurabilirsiniz. Jüri koltuğunda Demet Akalın ve Mustafa Sandal’ın oturduğu Rising Star Türkiye’nin sunuculuğunu Öykü Serter yapacak ve Temmuz ayının 2.haftasında Rissing Star Türkiye resmen başlamış olacak.  Sizde başvurmak ve detaylı bilgi almak için www.tv8.com.tr ve www.tv8basvuru.com adreslerine bağlanabilirsiniz. Böylece sesine ve sahne performansına güvenenler için yapılmış bir yarışma daha doğmuş oldu.

Rising Star Başvuru Formu

Rising Star Türkiye ile ilgili daha detaylı bilgiler alabilmek için www.tv8.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz. Formatı O Ses Türkiye’ye benzetilen Rising Star Türkiye Acun Medya’nın öne çıkardığı yeni bir format olarak göze çarpıyor. Yepyeni yarışmacılarla ve yeni jüri üyeleriyle, sunuculuğunu Öykü Serter’in yapacağı yarışmayı şimdiden heyecanla bekliyoruz. Üçüncü jüri ise Acun medya tarafından henüz açıklanmadı ancak Fuat Güner ile görüşmeler yapıldığı gelen haberler arasında. Acun medyanın yakında 3.jüriyi de açıklaması beklenmektedir. Temmuzun 2. Haftasında yayın girecek olan yarışma, şuan yarışmacılarını arıyor.

Rising Star Türkiye Ses Yarışmasına Nasıl Katılınır ?

İngilizce Rissing Star Türkiye, Türkçesi Yükselen Yıldız Türkiye olan yarışmanın yapımcılığını Acun medya üstlendi ve Temmuzun 2.haftasından itibaren yayınlanacak. Acun Medya grubunun, formatlar satın alarak ülkemize Survivor, O Ses Türkiye gibi programlar kazandırdığı formatlara bakılınca,Rising Star Türkiye’nin de başarılı olacağı düşünülüyor.  Ayrıca yarışmaya başvurmak için www.tv8basvuru.com adresine giriş yapabilir, tv8’in web sitesinden detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya yepyeni bir format ile yaza damga vurmayı amaçlıyor.

Rissing Star Türkiye Formatı ve Detaylar

Rissing Star Türkiye formatının Acun Medya tarafından satın alınıp Türkiye’ye uyarlanacağı planlanmıştır. Acun Medya’nın daha öncede yapmış olduğu gibi formatları dışarıdan satın alıp Türkiye’ye uyarlaması şeklinde geliştirdiği programlara benzeyen Rissing Star Türkiye, seyircilerin oylamaya online olarak katılabildiği, elemelerde daha aktif rol oynadığı bir sistemle karşımıza gelecek. Ses yarışması olarak karşımıza çıkacak olan Rissing Star Türkiye deneyimli ve eğlenceli jüri kadrosuyla sürprizlere açık şekilde Türkiye’ye uyarlanıp seyircide kalıcı bir etki bırakmayı amaçlıyor.

Etiketler:

Tv8 Yeni Ses Yarışması “Rising Star Yarışma Başvurusu” Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Selen Erdağ dedi ki:

  Bende bu yarışmaya katılmak istiyorum sesime çok güveniyorum rising star yarışmasını kazanabilirim….

  1. Hasan Korucu dedi ki:

   Kendime ve sesime güveniyorum ve hırslıyım bunun için kazanırım

 2. Abdullah menteşe dedi ki:

  Kendime ve sesime güveniyorum ve hırslıyım bunun için kazanırım

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN