Türkü Turan Biyografisi Resimleri / Maral Dizisi Arya Kimdir ?

Türkü Turan Hayatı Kaç Yaşında ? Nereli ? Sevgilisi Kim ?

Türkü Turan, 1 Şubat 1985 Muğla doğumludur. Eğitim hayatında üniversiteyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümünde tamamlamıştır.

Türkü Turan’ ın oyunculuk serüveninde ilk deneyimi Annem dizisindeki Pınar karakterini canlandırmasıyla başlamıştır. Güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla ilk deneyiminde hemen fark edilen genç oyuncu, bu projenin sonlanmasıyla Kosmos isimli sinema filminde Neptün karakteri olarak yer almıştır. Sonrasında tekrardan televizyon ekranlarına dönen oyuncu Çakıl Taşları, Gönül Ferman Dinlemiyor, Nuri, Adını Feriha Koydum ve Tatar Ramazan televizyon dizileriyle ekranlarda izleyici ile buluştu. Aynı zamanda beyaz perdede de Gişe Memuru, Musallat: Lanet sinema filmlerinde rol aldı. Tüm bu deneyimlerinin yanında seslendirme de yaptığı biliniyor.

Türkü Turan, şimdilerde Maral dizisinde Arya karakteri ile ekranlarda yeniden izleyici ile buluşuyor. Maral dizisi son zamanlardaki televizyon projeleri arsında oyuncu kadrosu ve senaryosu ile oldukça iddialı bir dizi. Başrollerden Maral ( Hazal Kaya) ile intihar etmek üzereyken tesadüfen yolları kesişen Arya karakterini canlandıran Türkü Turan şimdiden dikkatleri üzerinde topluyor.

Türkü Turan Fotoğraf Galerisi / Resim Galerisi


11 Mart 2015 tarihinde eklendi, 4.864 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN