Tuğçe Şak Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015 Resimleri

Elidor Miss Turkey yarışmasının 2015 yılı 23 finalistinden bir tanesi olan Tuğçe Sak, 3000 kişinin yapmış olduğu bir başvuru havuzundan ciddi mülakatlar ile finalist koltuğuna oturmaya hak kazanmıştır.

Aslen Aydın doğumlu ve Aydın’lı olan Tuğçe Sak üniversite eğitimini tamamlamış ancak eğitim hayatını sonlandırmamıştır. Şu anda Yaşar Üniversitesi’nde İletişim üzerine yüksek lisans yapmaktadır. 8 numara ile finalist olma şansı yakalayan Tuğçe Sak’ın boyu 1,74, yaşı ise 24’tür. Hali hazırda bir ajansa kaydı bulunan ve aynı zamanda aktif olarak da modellik yaşamını sürdüren Tuğçe Sak’ın vücut ölçüleri 85 -59 -89 ‘tür. Beden ölçüsü 36 ve ayak numarası 39’dur.

Geçtiğimiz yıllarda ise Miss & Mr Model Of Turkey 2014 Swimsuit başarısına dayandırdığı referansları mevcuttur. Dereceye giren güzellerden Elidor Miss Turkey’de kraliçelik tacını takacak olan finalist Miss World (Dünya Güzellik) Yarışması’na, ikinci finalist Miss Universe (Kainat Güzellik) Yarışması’na, üçüncülüğü alan finalist Miss Supranational, dördüncü seçilen finalist ise Miss International Güzellik Yarışması’na katılıp ülkemizi ve ülkemiz insanını temsil etme şansını yakalayacaktır.

Beyaz teni ve güler yüzü ile tüm sempatileri üzerine toplayan Tuğçe Sak ise hayli iddaalı finalistlerden biri olarak gözüküyor. 23 adet finalistin kıyasıya mücadele edeceği muazzam final gecesi ise canlı yayın ile seyircisinin beğenisine sunulacak. Güzelliği ve çekiciliği ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır.

Tuğçe Şak Resimleri / Fotoğrafları 2015


1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.667 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN