Tozlu Giyim Tesettür Elbise Modelleri

Giyim sektörüne çok hızlı bir giriş yapan Tozlu, tesettür giyime de yeni bir soluk getirdi. Tozlu giyim tesettürlü bayanların, özellikle de gençlerin giysi bulmakta zorluk çektikleri bir dönemde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleriyle sektördeki büyük bir açığı hızlı bir şekilde kapatmayı başardı. Tesettür giyimde özellikle tesettür elbise modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firmanın ürünlerini yakından incelemeye alıyoruz.

Tesettür elbiselerde her bedene, her yaşa ve her bütçeye hitap eden ürünleri Tozlu’da görmemiz mümkün. Tesettür giyimde sadelik ön planda olsa da özel günlerde ve davetlerde her bayan şık ve zarif görünmek ister. Bu talepler doğrultusunda çok zarif, ışıltılı ve dikkat çekici modeller üretilmiş.

Günlük giyimde kullanılabilecek spor elbiseleri de yine Tozlu’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Rahat ve şık olayım derseniz dijital baskılı penye elbiseler özellikle yaz aylarında tercihleriniz arasında olmalı. Kış aylarında ise kadife kumaşlardan yapılmış tesettür elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Tozlu giyimin kendi ürettiği tesettür abiyeler ise gerçekten görülmeye değer. Pullu, dantelli ya da uçuşan tüllerle hazırlanmış abiyeleri her yaştan kişiye hitap ediyor. Büyük bedene sahip hanımlar da unutulmamış ve onlar için de özel abiyeler üretilmiş. Sadece abiyeler değil her türlü elbise, tunik gibi ihtiyaçlar için hizmet sunulmuş.

Tesettür elbiselerde bu sene dikkatleri çeken modellerin başını üst bedeni pul ve sim detaylarla işlenmiş, alt bedeni ise daha dar ve uzun formda biçimlendirilmiş abiyeleri çekiyor.
Günlük giyimde ise fermuar detaylı, kemerli ve dijital baskılı modelleri daha çok görmeye devam edeceğiz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN