Toparlayıcı Sütyenle Şık Bir Görünüm

Toparlayıcı Sütyenle Şık Bir Görünüm

Göğüs ölçüsü bayanlar için her zaman sorun oluşturmaktadır. Küçük göğüsler için dolgulu ya da silikonlu sütyenler büyütmek için uğraşılırken, büyük göğüsler için ise estetik yoluyla ya da uygun sütyenlerle küçültme sağlanmaya çalışılmaktadır. Ancak bu konuda kesinlikle göğüs boyutundan küçük sütyenler kullanılmamalıdır. Bu tür sütyenler göğüslerde baskıya neden olacağından sağlık açısından sorun yaratabilmektedir.

Dolgun göğüsleriniz varsa ve gömlek giydiğinizde gerilen düğmeler yüzünden rahatsız oluyorsanız toparlayıcı sütyen ya da minimizer sütyen olarak adlandırılan sütyenler en doğru seçim olacaktır. İyi bir toparlayıcı sütyenle göğüslerinizi toparlayarak olduğundan 1 beden daha küçük gösterebilirsiniz. Giyim konforu açısından değerlendirildiğinde oldukça rahat olan ve omuzlara olan baskıyı azaltan kalın askılı toparlayıcılarla daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Her sütyen de olduğu gibi toparlayıcı sütyen çeşitleri de farklı özellikler göstermektedir. Bu sütyenlerin bazıları oldukça sivri ve dik bir görünüm yaratmaktadır. Aynı zamanda telli ve telsiz özellikleri bulunan bu sütyenlerin günlük kullanımlara yönelik olarak düz ve rahat modelleri, daha şık ve özel günlerinize ise dantelli modelleri hitap edecek şekilde üretilmektedir. Renk, model ve desen bakımından oldukça geniş yelpazeye sahip bu sütyenler göğüslerinizin sarkmasını da engellediğinden daha estetik bir görünüm sağlanmaktadır.

Toparlayıcı sütyen modelleri arasında dik ve sivri bir görünüm yaratanlar olduğu gibi yuvarlak form veren çeşitler de yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri sayesinde bu sütyenler oldukça kullanışlıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN