Tesettür Uzun Kloş Etek Modelleri

Tesettür Uzun Kloş Etek Modelleri

Kloş etekler, özellikle tesettür giyim tarzını seçen hanımlar için oldukça rahat olan ve en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Genelde kloş etekleri kombin etmek oldukça kolaydır. İçerisine giyilebilecek bir body ve üstüne bir yelek sizin için oldukça kolaylık sağlayacak bir tarzı oluşturacaktır.Birbirinden farklı renkleri taşıyan kloş etekler; mercan, gri, yeşil, kırmızı, siyah daha birçok renkte sizler için bekliyor. Farklı renkleri kullanarak daha değişik stiller yaratmanız mümkün olacaktır. Yeşil bir kloş eteğin üzerine giyebileceğiniz şifon bir gömlek; yüksek bel tercih ederseniz oldukça gösterişli duracaktır. Üzerine cepken kısa bir ceket stilinizi tamamlayacaktır.

Kloş etekleri desenli olarak tercih ettiğinizde; mutlaka düz renklerle kombin etmeniz gerekir. Eşarbınızı da eteğinize yakın bir desen olarak tercih ederseniz; hoş bir görünüme sahip olacaksınız. Ayakkabı olarak; haliyle, kışa uygun stillerde olabilecek bot, çizme ya da dolgu topuk tercih edebilirsiniz.

Kloş eteklerin üzerine en yakışan üst giyim özellikle pelerindir. Havasını daha fazla gösterebilen pelerinler hem rahatlık açısından sizi de memnun edecektir. Kloş etekler genelde düşük bel olarak çok fazla dikkat çekmiyor; yüksek bel olarak tercih etmek size daha fazla kolaylık sağlayacaktır. Yüksek bel tercihini kullandığınız zaman; üzerine hem kısa hem de uzun ceket giyebilme şansınız daha fazla olacaktır. Önemli olan kombin renklerini zevkli seçmek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN