Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür giyim tarzı açısından en çok kullanılan tunikler; özellikle çok fazla renk ve desen çeşidiyle tesettür giyim tarzını seçen bayanlar için tercih edilebilir bir beğeni sunuyor. Tunik giyim tarzı; her mevsim mutlaka yerini koruyacak şekilde farklı stil ve kumaşlarla değişim gösterebiliyor.

Özellikle yaz aylarında tiril tiril ince kumaşlar tercih edilirken; kış mevsiminde daha kalın kumaşlarla tuniklerin modası devam ediyor. Özellikle kumaş pantolon üzerine oldukça şık duran tunikler, genelde etek boyu olarak diz üstü, diz altı ve ayak bileklerine kadar uzanabilen bir tasarıma sahip oluyor.

Tuniklerin ayrıca asimetrik kesim etekli olanları da özellikle dar pantolon giymeyi seven tesettürlü bayanların tercihleri arasında yer alacaktır. Robadan inen tunikler, dar vücudu saran etek kısımları volanlı olanlar, düz salaş olanlar ve daha birçok model tuniklerin rahatlığını ve tarzını yansıtıyor.
Bol eteklerin, bol pantolonların ve hatta kot pantolonların üzerine bile bir tunik giyerek sokağa çıkmanız tek başına bile ne kadar şık olunabileceğini gösterebilir.

Tunikler; oldukça hoş duran ve her kıyafetle rahat bir şekilde kombin yapılabilen üst kıyafetlerdir. Özellikle rengarenk olmaları ve desenli kumaşlarla yapılmış olmaları tercih edebileceğiniz alanı genişletiyor.

Eteklerle dahi hoş bir kombin yapılabilen tuniklerin; özellikle kış sezonunda mürdüm eriği ve siyah renkleri çok fazla tercih edilecek. Siz de kendi stilinize uygun olanı eminim ki seçeceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN