Tesettür Takım Elbiseler

Tesettürde Takım Elbise Şıklığı
Tesettür giyimde şıklığı ve zarafeti taşımak isteyen hanımların rağbet gösterdiği en asil kıyafetler arasında yer alan takım elbiseler; oldukça rahat ve şık bir tasarımla sizlerin beğenisini kazanmış bir giyim tarzıdır. Kombin yapma telaşı vermeyen; ve sadelikle şıklığı aynı anda istediğiniz yerde taşıyabileceğiniz şekilde tasarımlanmış modellerden oluşmaktadır.
Takım elbiseler; etek ceket, etek cepken, kalem etek ceket, kloş etek ceket gibi daha birçok stili sizler için üreten moda tasarımcıları; birbirinden şık modelleri istediğiniz gibi seçebilme özgürlüğünü vermiş. Oldukça alternatif yaratarak seçebileceğiniz takım elbiselerden mutlaka biri de sizin için uygun olacaktır.
Tesettür takım elbisenizi seçtikten sonra gerek duyacağınız tek şey aksesuarlarınızdır. Çanta, ayakkabı ve eşarbınızı da istediğiniz tarz da takım elbisenize rahatlıkla uydurabileceksiniz. Takım elbiselerde en çok ortaya çıkan renkler; siyah, yeşil, minti yeşili, yavru ağzı, pembe, lacivert, kırmızı ve mavi. İsterseniz takımları farklı renklerle sunulmuş alt üst olarak da seçebilirsiniz. İki renkli olan takım elbiselerde oldukça farklı bir hava yaratmanız için etkili olacaktır.

Takım elbiseleri; günlük hayatınız içerisinde de tercih edebilir özel günler için de bu konuda seçim yapabilirsiniz. Arkadaş toplantıları, eğer çalışıyorsanız iş hayatında ya da özel bir davette hem şıklığı hem de sadeliği yaratabilirsiniz.

Tesettür takım elbiselerinde daha ayrıntılı işleme ve tül içeren modelleri de oldukça şık duruyor. Özellikle; özel günler için tercih edebileceğiniz bu stillerde; dantelin ve tülün takım elbiseye kattığı şıklığa inanamayacaksınız. Sadeliği bir anda canlandırarak bir gece kıyafeti halini alabiliyor. Bu modellerin genelde tasarımları kalem etek ve tunik tarzında oluşturulması. Ayrıntılar ise; işlemelerinde fark ediliyor.

Bu tarz seçimi özel bir gün için tercih ettiğinizde; eşarpların da aynı garnileri taşımasıyla hoş bir kombin oluşturabilirsiniz. Seçmek size kalmış.
Her renk takım elbisenin en ince ayrıntısını; üzerine yapacağınız kombinlerle daha şık hale getirebilirsiniz. Özellikle aksesuarlar yani takılar bu takım elbisenin havasını biraz daha yumuşatmak için faydalı olacaktır. Bu sayede daha soft bir havaya bürünmeniz de kolaylaşacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN