Tesettür pantolon etek ne zaman nasıl giyilir

Pantolon Etek Tesettür Giyimde Rahatlık

Tesettür giyim stilini tercih eden hanımların en çok tarz olarak çok fazla severek giydikleri giyimler arasında yer alan pantolon etekler; rahatlık ve şık duruşu açısından oldukça dikkat çekicidir. Özellikle farklı renk gömleklerle kombin oluşturulması ile güzel duruş sergilemenize etken olacaktır.
Pantolon etekler daha fazla modern bir görünüm elde edebilmeniz için; yüksek bel olarak tercih edilebilir. Üzerine dar body tarzı gömlekler görünüm olarak daha fazla şıklık yaratacaktır. Pantolon etek altına; ayakkabı olarak, babet tarzı olanlar çok sade ve hoş durmaktadır. Özellikle uzun boylu iseniz; tam sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.
Kış sezonu içerisinde; özellikle kalın kumaşlarla tasarım oluşturulmuş pantolon eteklerin üzerine; kısa mini kazaklar, gömlekler, bluzlar ve takım yapabileceğiniz cepkenlerle kombin yapma şansınız oldukça fazladır. Özellikle her sene çok dikkat çeken ve bu sene daha fazla moda olan pançolar; pantolon eteklerin üzerine tam anlamıyla oturacak bir stil oluşturacaktır.
Pantolon etekler günlük hayatınız içerisinde çok fazla yer verebileceğiniz kadar sizlere rahatlık sunacaktır. Ayrıca; pantolon eteklerde askılı olan modelleri de hem çok modern hem de değişik bir hava taşımanız açısından tercih edilebilir tarzdadır. İçerisine beyaz ipek bir gömlek; kalın ve yüksek bel pantolon eteğinize ayrıca kalın bir kemer takıp değişik bir stil oluşturabilirsiniz. Üzerine de; mantonuzu aldınız mı artık gezmeye hazırsınız demektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN