Tesettür Elbise Modelleri Tasarımları

Tesettür Elbise Modelleri Tasarımları
Tesettür elbiseler, özellikle kış aylarında daha fazla tercih edilen; tek parça olmasının yanında ayrıca tunik pantolon ve tunik etek olarak tasarlanmış stillerden oluşuyor. Özellikle; tesettür giyime has bir özellik olan bu hazır kombin elbiseler, rahatlığı ve şıklığı da bir arada sunuyor. İsterseniz ayrı olarak kombin edebilme imkanına da sahipsiniz. Tek parça elbise olarak seçebileceğiniz elbiseler; tek renkten de oluşabileceği gibi desenli olarak da bir çok alternatif sunuyor.
Günlük giyimde daha çok tercih edebileceğiniz tek parça elbiseler; sarı, turuncu, yeşil, siyah, mavi, kırmızı ve daha birçok farklı renk seçeneğini de sizlere sunuyor. Günlük olarak özellikle rahatça giyip üzerine bir manto alıp çıkabileceğiniz kadar da pratiklik içeriyor. Tek parça elbiseler rahat giyimi seven ve pratik olmayı daha çok tercih eden özellikle çalışan bayanlar için oldukça ideal bir seçim olacaktır. Geriye sadece eşarbınızı ve ayakkabınızı seçmek kalıyor.Etek tunik şeklinde ancak bir parçadan oluşan bu tarz elbiselerde özellikle farklı görünüme sahip olmanın yanında tek parça olması avantajını sizlere sunmaktadır. Birçok farklı renk ve seçenekte tasarıma sahip bu tarz tek parça elbiseler farklı bir görünümün yanında tek olması ile sizin daha özgür olmanızı sağlıyor.Çok farklı seçeneklerden mutlaka birisi de sizin beğeninize hitap edecektir. Önemli olan nerede giymek ve taşımak istediğinizdir.

2018 Kış Tesettür Modası
2018 Kış Tesettür Modası; birçok parçadan oluşuyor. Özellikle iç giyim yani etek, pantolon etek, bluzlar, kazaklar, gömlekler, yelekler ve eşarplar tüm farklı ve bol çeşidiyle sizlerin beğenisine sunulmak üzere oldukça çok stili bir arada barındırıyor. Özellikle renkler oldukça fazla; aradığınız her rengi bulabileceğiniz bir sezon 2016 kış tesettür modasında. Bunun yanında ayrıca; dış kıyafetler yani; kabanlar, mantolar, trençkotlar, pançolar, takım elbiseler, pelerinler daha da bir sıcak renkler ve kumaşlarla karşımızda olacak. Stil sahibi tesettürlü bayanların şıklık konusunda bu kış da yarışacakları şimdiden kıyafetlerden belli oluyor.
Bu sezon kış modasında; özellikle tesettür giyimi tercih eden bayanların feminen özellikleri daha da öne çıkacak. Kışın o fazla üşüten o keskin soğuğuna rağmen renkler oldukça sıcak ve yumuşak olacak. Bu sene vizon; özellikle kaban ve mantolarda gözde renk olmaya hazır. Ayrıca; gri, kahve, yeşil renklerde vizonu takip edecek.
Kış sezonunda iç giyim renkleri cıvıl cıvıl; kışın soğuğunu belki bu şekilde atmak mümkün olabilir. Özellikle tesettür giyim tarzında canlı renkler çok fazla kullanılıyor. Takım elbiselerde bile turuncuyu görmek mümkün. Bu tarz stillerde ve özellikle elbiselerde canlı renkler daha bir alım katıyor tesettürlü bayanlara.
Gece şıklığınızı daha çok koyu renklerden seçmeye hazırlanın. Özellikle abiye kıyafetler kış sezonunda daha da koyu renklerin hakimiyetini taşıyacak. Özellikle takım elbiseler ve etek tunikler bu tarz renklerde önde olacak. Tabi farklı renkleri de bulmak mümkün. Abiye ve işlemeli kıyafetler ise; engin bir deniz sanki. O kadar çok çeşit ve stil var ki; inanamazsınız. Ayrıca, feracelerde oldukça dikkat çekici ve birbirinden şık tasarımlar içeriyor.
Trençkot giymeyi seven bayanlar daha çok krem ve kahve tonlarında karar kılacaklar. Bunun yanı sıra; pançolar da, etkili olabilecek en önemli parçalardan. Özellikle çok kalın battaniye gibi pançolar sizleri bekliyor. Bu senenin son trendi olan kalın pançolar rengarenk ve oldukça rahat. Artık kış sezonu tesettür kıyafet olarak model ve stil seçiminiz oldukça çeşitli olacak ve zorlanmayacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN