Tesettür Abiye Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Tesettür Abiye Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Özellikle tesettürlü bayanların özel gecelerde abiye elbise giymek konusunda telaşları daha gün gelmeden başlar. Genelde düğün ya da sünnet düğünleri için bu telaş daha da fazladır. Hele de yakın birisine aitse bu telaş daha da katlanacaktır. Özel günler için abiye kıyafetleri özellikle tesettür giyim tercih eden bayanlar için oldukça fazla alternatif içermektedir. Özellikle renk olarak da çok fazla çeşide sahiptir.
Feraceler özel günlerde çok fazla tercih edilen abiye tesettür kıyafetlerdir. Eğer yakın biriniz ise; feraceyi tercih edebilirsiniz. Özellikle elbiselerde bordür işlemeliler, tül ve dantelin şıklığını yansıtan kıyafetler de oldukça dikkat çekici olabilmektedir.

Genelde üst kısım dar ve alta doğru genişleyen model elbiseler, sade olabilmelerinin yanında iki renk şeklinde tasarlanmış olarak da farklı bir stil oluşturabilmektedir.
Bir çok etnik ve Osmanlı deseni içeren ve üzerine pelerin şeklinde tül atılmış elbiseler; sade ve asaletin simgesi olması açısından oldukça hoş bir dizayna sahipler.

Etek kısmı dantellerle bezenmiş ve üzerinde siyah bir tül ile kırmızı bir dantelli abiye elbise oldukça şık ve gösterişli olacaktır. Daha renkli giyinmeyi sevenler için de; mavi, yeşil, sarı, turuncu gibi seçeneklerde bir çok abiye elbise olarak tasarımlanmış sizleri bekliyor.

Abiye kıyafetler tesettür giyinen bayanlar için gerçekten zor seçimde bulunmasına neden olabilecek kadar fazla içerik taşıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN