Terk Edilmenin Dört Büyük Sebebi

Terk Edilmenin Dört Büyük Sebebi
İlişkilerde zaman zaman mutluluklar ve ayrılıklar elbetteki mevcuttur. Kişilerin birbirileriyle birlikte olma nedenleri olduğu gibi, terk edilmelerinin de nedenleri vardır.
1) Farklı Şeyler İstiyorsunuz
Taraflardan birinin istekleri diğerine uymayabilir. Kimsi hayatı seksten ibaret görebilir. Kimisi hayatı daha ileriye taşıyabilir. Siz evlenmek isterken, karşı taraf eski sevgilisini unutamıyor olabilir.
2) Hayatta Farklı Noktalarda Olmak
Özellikle kadınlar, kendilerinden daha olgun erkeklerle birlikte olmayı daha çok arzular. 20 li yaşlarda bir kadın ile 30 lu yaşlarda bir erkeğin düşünceleri elbette faklı olacaktır. Olgun insanlar iş hayatı, evlilik, çocuk yapma gibi şeyleri düşünürken, daha genç olanlar hayatı daha dolu yaşamayı tercih ederler.
3) Bir Tarafın Daha Sabırsız Davranması
İlişki sırasında evliliği düşünebilirsiniz. Bu her insanın hakkı. Ancak iki taraf birbirileriyle oturup konuşmalıdır. Acele edilmemeli, ancak çok üşengeç de davranılmamalıdır. Biri diğerinden hızlı davranırsa, diğeri korkup kaçabilir.
4) Güven Eksikliği
En dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. İlişkide yalan söylemek, ya da aldatmak gibi faktörler güven kaybına sebep olabilir ve güvenin tekrar kazanılması çok zordur. Ya da kişi önceki ilişkisindeki alışkanlıklarını yeni ilişkisine de taşıyabilir. Bu tür durumlarda insanlar güvenmeye çalışmak yerine genelde ilişkiyi bitirmeyi tercih ederler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN