Tekbir giyim yazlık tunik modelleri

Tekbir giyim yazlık tunik modelleri

Tesettür giyim gerçekleştirmek isteyen bayanlarımızın, yaz sezonunda tercih etmek istediği modeller arasında, tekbir giyim yazlık tunik modelleri ön plana çıkmaktadır. Elbette ki yazlık modeller de daha açık renkler tercih edilmek isteniyor. Bunun yanı sıra astarlı tasarımlar da kendini gösterirken, karışık renkli ve desenli tasarımlar 2016 sezonun en çok tercih edilenleri arasında.

Karışık renkli ve desenli modeller

Yaz aylarında genel olarak tercih edilen tunik ve elbiselerde, karışık ve desenli tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Belirlenmiş bir renk üzerinde bulunan çiçek desenler, geometrik ve çizgisel desenler kendini göstermektedir. Yine bu modeller de ön kısımda bulunan cep detayları ve kemer detayları modellere şıklık kazandıran özellikler arasında.

Bahsettiklerimizin yanı sıra, krep kumaşlardan üretilen yazlık tunik modelleri, geniş ya da dar kol kesim detay seçeneklerine de sahiptir. Bilekleri bol ya da sıktırmalı olan özellikleri ile de seçimlerde farklılık bulunmaktadır. Kalça kısmınıza ya da diz kapaklarınıza kadar uzanan etek kesimleri de simetrik ve asimetrik kesim olarak seçimlerinize sunuluyor.

Lilyum tunik

Tekbir giyimin ürünlerinden birisi olan lilyum tunik, sarı renk seçeneği ile yaz sezonun ilgi çeken modelleri arasında. Belden sıktırmalı kemer detayına sahip olan bu model, önden cep detayları ile şekillendirilirken, kol kesimleri de oldukça şık bir şekilde tasarlanmıştır. Kollarında düğmelerin bulundurulması da daha şık bir modeli ortaya çıkarırken, bu ürünün etek kesim detayı daha uzun tutulmuştur.Bu tarz Tunikler de bu yılın moda giysileri arasında.

Neon tunik broni washed

Yine tekbir giyim yazlık tunikler olarak farklı bir tasarım ile karşınızda. Kareli desen tasarımına sahip bu ürün, gömlek kol detayı ile kullanıcılarına sunulmuştur. Yine yaka kesimi de gömlek yaka olarak dizayn edilmiş olurken, önden düğmeli ve asimetrik kesimi ile sezonun tercih edilebilecek kıyafetleri arasında yer alıyor diyebiliriz.  

Tekbir giyim yazlık tunik modelleri          

Değerli arkadaşlar; tekbir giyim yazlık tunik modelleri veya ferace modelleri satın alırken özellikle yaz mevsimi olduğundan dolayı çok açık renk tuniklerin veya feracelerin tercih edilmesi biliyorsunuz açık renkler kiri lekeyi filan çok belli ederler bu nedenle de dikkatli olunuz.

Ayrıca çok koyu renkte bazı tunik modelleri de açık renk özellikle sıvı lekelerini veya toz lekelerini belli ederler bu nedenle tunik veya ferace satın alırken renk konusunda dikkatli olmanızda büyük yarar vardır.
Ayrıca tesettür giyim kuralları içinde giyininiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN