Tekbir giyim yazlık ferace modelleri

Tekbir giyim yazlık ferace modelleri

                Muhafazakâr kesim bayanların tercih ettiği tesettür giyim, pek çok farklı öncü tesettür markası sayesinde sizlere sunulmaktadır. Bayanların tercih ettiği bu kıyafetler arasında, tekbir giyim yazlık ferace modelleri revaçta olurken, oldukça geniş renk kartelası sayesinde seçimler daha kolay hale geliyor.

Açık renk modeller

Elbette ki yaz sezonunda daha çok tercih edilen açık renk tonları, bu sezonda ilgi görmeye devam ediyor. Turkuaz modellerden tutun da, beyaz, krem ve bej tonlarında pek çok farklı model bulabilmek mümkün hale gelmiştir. Biraz da kıyafet model ve detaylarından bahsetmek gerekirse, ferace modelleri şu dizaynlar ile karşınızda.

Fermuarlı tasarımlar

Ön kapama olarak fermuar tercih edilen modellerde, gizli fermuarlı modeller bulabilmek mümkün olurken, önden şık fermuar detaylı tasarımlarda kendini göstermektedir. İnce ve zarif fermuar detayları modelleri daha çok ön plana çıkartırken, yazlık modeller daha ince kumaşlardan seçimlere sunulmaktadır.

Düğme detaylı modeller

Elbette ki bahsedilen yazlık ferace modelleri arasında, ön detaylar oldukça önemlidir. Bu durumda büyük ve küçük düğme detayları ön kısımda yer edinirken, parlak ve mat düğmeler seçimlere sunulmaktadır. Seramik düğmeler olabildiği gibi, plastik ve daha farklı malzemelerden üretilmiş düğmelerden de seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Salaş kesim modeller

Yaz aylarında daha rahat bir giyim gerçekleştirebilmek için, salaş kesim modeller mantıklı seçimlerden olabilir. Bol kesimi ile bayanlara şıklık kazandıracak bu modeller de, etek kesimleri asimetrik ve simetrik olarak tercih edilebilir. Arka kısmı simetrik ve ön kısmı da asimetrik olarak üretilen modeller de bulabilmek oldukça mümkündür.

Kemerli feraceler

Biraz daha göz alıcı ve detaylı bir tasarım istiyorsanız, ön kısmında kemer ve fiyonk kullanılan modeller sizler için yeterli olabilecektir. Detaylara göz atmak için, görsellerimizden yardım alabilir ve seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

2016 Tekbir giyim yazlık ferace modelleri

Değerli ziyaretçilerimiz ve çok değerli arkadaşlar sizlere unutmadan şu hususu da hatırlatalım mutlaka ama mutlaka tekbir giyimden veya bir başka markadan ferace satın alırken kumaş kalitesine çok ama çok dikkat ediniz, bazı bilinmeyen adı sanı belli olmayan firmalar var, bunlar ucuz ve kalitesiz feraceleri yazlık diye satıyorlar, siz de kumaşın inceliğine kanıyorsunuz satın alıyorsunuz sonra bir de bakıyorsunuz ki satın aldığınız ferace o kadar çok terletiyor ki inanamıyorsunuz.
Dolayısıyla ucuz naylon feraceleri de size hileyle satmış olabilirler bu nedenle bu konuda dikkatli olunuz, yazlık demek çok ince kumaş demek değildir, çok ince naylon kumaşı yazlık diye alırsanız aldığınız ferace sizi sürekli terletir.

Ancak tekbir giyim ferace modellerinin böyle bir sorunu olacağını sanmıyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN