Tekbir giyim tunik modelleri

Tekbir giyim tunik modelleri

Tunik modelleri, tesettür giyimi gerçekleştiren bayanların oldukça yaygın olarak kullandığı kıyafetler arasında yerini almıştır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan bu tunikler, 2016 kreasyonları olarak açıklanırken, geniş renk kartelası sayesinde seçimleri daha kolay bir hale getirmektedir. Modellere kısaca göz atmak gerekirse, bilgiler şöyledir.

Krep kumaşlı modeller

Krep kumaşlardan üretilen kıyafetler, ferace ve tunik modelleri arasında oldukça yaygındır. Limon tonunda tasarlanmış bu model, boynundan ip bağlamalı yaka detayı ile bayanlara şıklık kazandırıyor. Bu tasarım kalça kısmınızı kapatacak kadar uzunluğa sahip olurken, diğer modellerden biraz daha kısa olarak dizayn edilmiştir. Düz kesime sahip olmasının yanı sıra, ön kısımda bulunan düğmeli cep detayları da özelliklerden bazıları.

Düz lacivert tasarımlar

Yine yukarıda bahsettiğimiz modelin yanı sıra, daha sade tasarımı ile karşınızda olan tekbir tunik modeli, lacivert renk tonu ile genel olarak kış aylarının tercihleri arasında. Elbette ki yaz sezonunda da tercih edilen koyu renkler, sizlere şıklık kazandıranlardan bazıları olarak karşınızda.Düz renk Tunik modelleri de bir hayli revaçta bu aralar.

Puanlı tunikler

Daha renkli ve desenli bir model tercih etmek ister misiniz? Elbette ki tekbirdesenli tunikmodelleri bu konuda sizlere yardımcı olurken, puanlı tasarımları ile ilgi çekmeye devam ediyor. Yaka kesimi gömlek yaka olarak bilinen bu tasarım, geniş kol tasarımının yanı sıra, bilekten sıktırmalı olarak dizayn edilmiştir.Puanlı rengarenk Tunik modelleri de oldukça revaçta.

Etek kesimi simetrik olarak üretilmiş bu model de, kollar yeşil olarak ön plana çıkarken, ana tunik rengi siyah olmaktadır. Siyah üzerinde kullanılan desenlerin rengi ise, kırmızı, yeşil, beyaz, krem olarak karşınızda. Geometrik desenleri de üzerinde bulunan bu model de, 38, 40, 42, 44, 46, 48 gibi beden seçenekleri de bulunurken, pek çok farklı bedene sahip bayanın tercih edebilmesi kolay hale getirilmiştir.

Tekbir giyim tunik modelleri

Değerli arkadaşlar tekbir giyimden veyahut bir başka markadan tunik alırken aşağıdaki hususlara da ayrıca dikkat etmelisiniz:

Beğendiğiniz tunik modelinin fiyat/kalite performansı nasıl?
Beğendiğiniz tunik vereceğiniz parayı hak ediyor mu?
Satın alacağınız tunik kumaş kalitesi ve kullanışlılık açısından nasıl?
Satın alacağınız tunik diğer elbiseleriniz ile uyumlu mu? (örneğin ayakkabılarınız ile)

Bu ve buna benzer soruları tunik alırken mutlaka değerlendiriniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN