Tekbir giyim şal modelleri

Tekbir giyim şal modelleri

Eşarp ve şal modelleri, tesettür giyim gerçekleştiren bayanların en önemli aksesuarları arasında yer almaktadır. Tesettür giyim öncüsü olan Tekbir, bu konuda pek çok farklı çeşitliliğe sahip olurken, model ve renk seçenekleri oldukça fazladır. Kısaca, bu modeller hakkında bilgiler vermek gerekirse, şu ürünlerden bahsedebiliriz.

İpek şal modelleri

Şal dediğimizde akla ilk gelen kumaş seçeneği elbette ki ipektir. Hem parlak, hem modern, hem şık hem de oldukça pürüzsüz olan ipek şal modelleri, son yıllarda oldukça fazla tercih ediliyor. Kumaş seçeneği ipek olan bu modeller de, desenli ve düz modeller bulunurken, püskülleri bulunan tasarımlarda en şık tasarımlar arasında yerini almaya devam ediyor.Rengarenk ipek şal modellerinin yanı sıra oldukça sade veya düz renk “a href=”http://giyimmodellerim.com/tesettur/sal-modelleri”>şal modelleri de oldukça sık tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Düz şallar

Sade bir giyim tarzına sahip olan bayanların tercihlerinden, tekbir giyim şal modelleri düz ve sade olarak karşınıza çıkıyor. Tek renk kullanılan bu modeller de, kesim detayları genellikle standart olsa da, uzun ya da kısa modeller kendini gösterenler arasında.

Desenli şal modelleri

Elbette ki sadece düz ve sade modeller sezonun ihtiyaçları için yeterli olmayacaktır. Yine ipek eşarp modellerinde en şık desenli tasarımlar bulunurken, çiçek desenler ve geometrik desenler ön plana çıkanlar arasında. Bunların yanı sıra çizgisel desenler en şık çizgi detayları ile sizlere şıklık kazandırırken, yaz aylarında açık tonlar daha fazla tercihe edilmektedir.

Püsküllü modeller

Şallar ve eşarplar klasik tasarımların yanı sıra püskül detaylarına da sahip olmaktadır. Her iki ucunda da bulunan püsküller, kalın ya da ince olarak dizayn edilmektedir. Püsküller de yine farklı tasarımlara sahip olurken, uçlarında taş ya da inci detaylar bulabilmekte mümkün oluyor. Bunun yanı sıra inci kullanılmayan modellerde ise, kumaş seçeneğinden toplar oluşturarak, farklı modeller ortaya koyuluyor.

2016 Tekbir giyim şal modelleri

Son olarak değerli arkadaşlar, Tekbir giyim tarafından hazırlanan şal modellerini sizlere fiyat ve kalite değerleri açısından değerlendirdiğimizde sizlere önerebiliriz, çünkü tekbir giyim şal modelleri fiyat ve kalite açısından hiç de fena değiller.

Şalların tasarımlarını ise bazı ziyaretçilerimiz fazla beğenmemekteler, bazı ziyaretçilerimiz ise beğeniyorlar, bu konuda seçim sizlere ait zevkler ve renkler tartışılmaz değerli arkadaşlar, hepinize keyifli alışverişler ve bol tesettürlü günler diliyoruz.
Tesettür kaidelerini unutmayalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN