Tekbir giyim kap modelleri

Tekbir giyim kap modelleri

Tesettür giyim gerçekleştiren bayanlarımızın tercih ettiği bir kıyafet elbette ki tekbir giyim kapmodelleriarasında yer almaktadır. Pek çok farklı ünlü moda tasarımcısı, 2016 kreasyonlarını açıklarken, hem sade hem de farklı tasarımlara sahip olan ürünler bulabilmek mevcuttur. Bazılarından bahsetmek gerekirse, bilgiler şöyledir.

Bulut kap calvin

Tekbir giyimin sizlere sunduğu bir model, bulut kap calvin olarak lacivert renk seçeneği ile karşınızda. Ana renk lacivert olarak dizayn edilmişken, ön kısmında çift düğmeli tasarımı, aşağıya doğru 6 sıra olarak şıklık kazandırmıştır. Üst kısmında gri renk ceket detayı da modeli daha çok ön plana çıkarmıştır. Ceket detayına uygun renk tonunda bir de kemer bulunurken, model son yılların oldukça şık tasarımları arasında yerini alabilecek diyebiliriz.

Kerpe kap sevi

                Yine 2016 kreasyonları arasında bulunan kerpe kap tekbir modellerisevi modeli, mor renk çeşidi ile oldukça modern bir görünümü sizlere sunabilmektedir. Önden küçük 3 düğmeli tasarımı ile birlikte, yine kıyafet kumaşından yapılmış olan kemer ile bir de fiyonk tasarlanmıştır. Etek önden yırtmaçlı olarak, hafif fırfır detayı ile şekillendirilmiştir. Yakası ile alışılmıştan uzak bir tasarıma sahiptir.

Şubat kap diva

Bir başka model ise, siyah olarak dizayn edilen şubat kap modelidir. Ana renk üzerine kullanılmış önden detaylandırılmış 3 düğme özelliği, modeli gözler önüne seriyor. Bel kısmı dar kesim olarak zarif bir görünüm kazandırırken, etek kesimleri ise boldur. Beden ölçüleri ise, 36, 38, 40 ve 42 olarak karşınızdadır.

Bahra kap

Bu model diğer modellere göre biraz daha farklı bir tasarıma sahiptir. Üst ve alt kısmı birbirinden farklı renk detayına sahip olurken, altı desenli ve üstü düz olarak dizayn edilmiştir. Kemer detaylı bir kıyafet olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Tekbir giyim kap modelleri

Fiyat ve kalite açısından değerlendirecek olursak Tekbir giyim firması tarafından hazırlanan Kap modellerini sizlere önerebiliriz, çünkü Tekbir giyim tarafından hazırlanmış olan kap modelleri hem fiyat hem de kalite açısından hiç de fena değiller.

Hepinize bol tesettürlü günler diliyoruz, kap modellerini seçerken tesettür kaideleri çerçevesinde kalalım dünya için ahiretimizi feda etmeyelim değerli arkadaşlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN