Tekbir giyim ferace modelleri

Tekbir giyim ferace modelleri

Tesettür modellerinde öncü pek çok farklı marka, ünlü tasarımcılarının ürünlerini, en yeni kreasyonları ile açıkladı. 2016 sezonuna uygun olan pek çok farklı ferace, tekbir giyim ferace modelleri kapsamında beğeninize sunulmaktadır. Muhafazakâr kesim bayanların tercih ettiği tesettür giyim modelleri, şu şekilde reyonlarda yerini almış durumda.

Gizli fermuarlı modeller

Şıklığınızı daha çok ön plana çıkarmak için, önde bulunan fermuar, fermuar kapaması ile gizli hale getirilerek, sizlere yardımcı olmaktadır. Bu model, oldukça şık ve sade tasarımı ile bayanların ilgisini çekebilir. Turkuaz renk çeşidi ile yaz rengine uygun olarak dizayn edilirken, daha ferah ve rahat bir giyimi gözler önüne seriyor.

Fermuar detaylı modeller

Eğer ki fermuarların önde kendini göstermesini istiyorsanız, yine düz kesim kalıbı ile oldukça zarif bir fermuarlı model tercih edilebilir. Bol kol kesimi ile daha farklı bir tasarımdan sahip olmak isteyenler için iyi bir seçim olacaktır. Yine etek detayları da asimetrik ve simetrik kesim detayları ile şık ferace modelleri sizlere yardımcı olabilir.

İp bağlamalı feraceler

Yine ön kısmında ip bağlama detayı farklı bir dizayn olarak karşınızda. Koyu renk sevenler için, lacivert iyi bir seçim olacakken,          kol detaylarında bilekler sıktırmalı olarak şık bir dizayn olarak sizlere sunulmaktadır. Etek kesimi bu model de asimetrik olarak tercih edilmişken, önden bağlama gerçekleştiğinde de yaka V olarak kendini göstermektedir.

Berceste coupe ferace modelleri

Elbette ki tekbir ferace modelleri arasında daha farklı tasarımlara ulaşabilmekte mümkün oluyor. Bel kısmında her iki taraftan da bulunan düğme detayları ile daha şık bir hale getirilmiş olan bu model, hakim yaka seçeneği ile dizayn edilmiştir. Oldukça geniş bir renk kartelasına sahip olurken, hem açık olan yaz renkleri hem de daha koyu tonlar sizlere sunulmaktadır.

2016 Tekbir giyim ferace modelleri

Tekbir giyim ferace modelleri fiyatları

Tekbir giyim firması tarafından üretilen ferace modelleri hem fiyat hem de kalite bakımından değerlendirilecek olursa fiyatlarının ürünlerin kalitesine göre çok da fena olmadığını görmekteyiz.
Ancak bildiğiniz gibi ülkemizdeki asgari ücretin büyük bir oranda artış göstermesi nedeniyle giyim firmalarının üretim maliyetleri arttığından dolayı ferace fiyatlarını da bu yönde biraz artış göstermesinin anormal olarak karşılanmaması gerektiğine inanmaktayız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN