Tekbir giyim eşarp modelleri

Tekbir giyim eşarp modelleri

Tesettür giyimin en önemli parçalarından olan eşarp modelleri, son yıllarda pek çok farklı marka dahilinde sizlere sunulurken, yine 2016 kreasyonları, en ünlü moda tasarımcıları sayesinde sizlerin beğenisinde. Bahsedilen tekbir giyim eşarp modelleri bu konuda oldukça fazla renk ve çeşitlerine sahip olurken, bazı modellerden bahsetmek gerekirse, bilgiler şöyledir diyebiliriz.

İpek eşarplar

Genel olarak tekbir giyim eşarp ürünleri, ipek kumaşlardan üretilmektedir. Yüzey kalitesi ve parlaklığı ile oldukça şık bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz bu eşarplarda, desenler ön plana çıkıyor. Elbette ki herkesin tarzı farklı olurken, geometrik ve çizgisel desenler, çiçek desenleri ve daha fazlası tercihler arasında olabilmektedir.

Desenli modellerin yanı sıra düz ve füme seçenekleri ile gayet şık görünüm sağlayan ipekeşarp modelleri de tercih edilebilir.

Desenli eşarplar

Bahsettiğimiz gibi, renk kartelası oldukça geniş olan desenli eşarp modelleri seçimleriniz arasında olabilir. Ana renk seçimi ilk olarak göz atılması gerekenler arasında. Kıyafetinize uygun olarak bir renk tercih etmek istiyorsanız, ilk olarak tekbir giyim bünyesinde yer alan eşarplara, görsellerden ulaşabilirsiniz. Daha sonra ise kendinize uygun bir desenli eşarp tercih ederek, oldukça şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Düz ve sade ipek eşarplar

Daha sade tarza sahip olan bayanlar için, düz ve sade modeller tercih edebilmekte mümkündür. Bu modeller arasında, füme renk seçeneği ile yardımcı olan ürünlerin yanı sıra, daha renkli modellerde bulabilirsiniz.

Fuşa eşarplar

Fuşya renk, bayanların her zaman tercih ettikleri arasında. Üzerinde çiçek desenleri bulunurken, fuşya daha ağırlıkta kullanılmıştır. Bunun yanı sıra, ana renk siyah olarak tercih edilen bu model de, sarı, yeşil tonlarını da bulabilmek mümkündür. Elbette ki fuşa ağırlıkta olsa da, alt renk siyah olarak tercih edildiğinde, daha göz alıcı ve şık bir model olarak karşınızda oluyor.

2016 Tekbir giyim eşarp modelleri

Tekbir giyim eşarp modelleri fiyatları

Tekbir giyim firması tarafından üretilen eşarp modelleri hem fiyat hem de kalite bakımından değerlendirilecek olursa fiyatlarının ürünlerin kalitesine göre çok da fena olmadığını görmekteyiz.
Ancak bildiğiniz gibi ülkemizdeki asgari ücreti büyük bir oranda artış göstermesi nedeniyle giyim firmalarının üretim maliyetleri arttığından dolayı fiyatların da bu yönde biraz artış göstermesi normal olarak karşılanması gerektiğine inanmaktayız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN