Tekbir giyim elbise modelleri

Tekbir giyim elbise modelleri

Tesettür giyim gerçekleştiren bayanlarımız, yine 2016 kreasyonlarından seçimlerini yaparken, uzun elbise modelleri en çok tercih edilenler arasında. Geniş bir renk kartelasına sahip olan tekbir giyim elbise modelleri bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Sıfır yaka elbiseler

Elbiselerde yaka kesimleri oldukça önemli olurken, bayanların tercihleri arasında, sıfır yaka modeller kendini göstermektedir. Ana renk olarak mürdüm tercih edilirken, etek detaylarında siyah tonlar kullanılarak modeller daha şık bir hale getirilmektedir. Yine bel kısmında kullanılan ince, şık ve siyah bir kemer, modelin güzelliğini ortaya çıkarıyor. Bahsettiğimiz bu model de, aksesuar olarak düğmeler kullanılırken, seramik düğmelerden seçimler yapılabilir. Mevsimlik olarak dizayn edilen bu modeller, genel olarak polyester kumaşlardan üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Astarlı karışık renk

Yaz sezonunda elbette ki karışık renkli ince elbiseler, tesettür elbise modelleri arasında yerini edinmiş durumda. Krep kumaşlardan üretilen bu modellerde, astar kullanılarak dizayn edilmektedir. Desenli olarak tercih edebileceğiniz bu model de kemer detayları ön plana çıkarken, 4 mevsim olarak kullanılan gayet şık bir model olarak karşınızda.

Drop baskılı taşlı

Daha farklı bir model tercih etmek isteyenler için, saks mavisi olan bu tasarım, drop baskılı taşlar ile detaylandırılmıştır. Alışılmışın dışında bir yaka kesimi ile sizlere yardımcı olabilecek bu tasarım, özel gün ve davetlerde şık bir şekilde boy göstermenizde sizlere yardımcı.

Ceketli elbiseler

Daha klasik bir tasarım için, tekbir elbise modelleri, ceketli tasarımları ile gözleri dolduruyor. Krem bir elbise üzerinde kullanılan siyah ceket tasarımı, şık düğmeleri ile ilgi çekebilir. Uzun etek kesimi, asimetrik olarak değil de, simetrik olarak tercih edildiğinde, amacını ortaya daha iyi koyabilecektir. Yine ceket ile oldukça uyumlu olan kemer detayı ile daha şık bir hale getirilmiştir.

2016 Tekbir giyim elbise modelleri

Tekbir giyimin sektördeki yerine bakacak olursak genellikle tesettür giyim markaları arasında tercih edilen bir marka olduğu görmekteyiz ancak son zamanlarda yıldızı yükselen armine giyim, alvina giyim, özellikle de Tozlu giyim gibi firmaların da son zamanlarda oldukça popüler olduğunu söylemek isteriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN