Survivor’da Adaları Birleştiren “Hadise” ve Dans Yarışması izle

Yeni sezon bölümleriyle iki aydır yakından takip edilen TV8’in sevilen yarışması Survivor All Star’da ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya mücadeleleri, tartışmaları ve yaşadıkları açlık biraz olsun bir kenara bırakılacak belki de bir süreliğine unutulacak. Birbirinden güzel sürprizlerle hem ekranlar hem de Dominik Cumhuriyeti’nde bir görsel şölen bizleri bekliyor.

 Sabırsızlıkla beklenen “Birleşme Partisi” ne Hadise muhteşem şarkılarıyla eşlik edecek. Aynı adada yaşamaya başlayacak olan ünlüler ve gönüllüler için adada Var Mısın Yok Musun ? yarışması düzenlenecek ; ünlüler ve gönüllülerden oluşan yarışmacılar Yok Böyle Dans yarışmasını Dominik Cumhuriyetinin yetenekli ve iddialı dansçılarıyla ortaya koyacaklar.
Birleşme partisi için düzenlenecek olan bu yarışmada  jüri üyeleri de olacak elbette. Jüri koltuklarını dolduracak olan isimler arasında Acun Ilıcalı, Alp Kırşan ve Hadise yer alacak. Oylamaları jüri üyelerinin yapacağı yarışma sonucunda kazanan yarışmacıyı sürpriz ödül bekliyor olacak.
Herkesin sabırsızlıkla beklediği partide bakalım izleyicileri daha neler karşılayacak.

 

Survivor All Star Birleşme Partisi’nde Hadise’nin Katıldığı Bölüm Videosu

Serenay Aktaş’ın Yok Böyle Dans 2015 Performansı İzle


Survivor All Star 2015 Hasan’ın Yok Böyle Dans Performansı


28 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.534 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN