Survivor 2016 Yeni Sezon İçin Başvuru Formu ve Detaylar

Survivor Yeni Sezon Başvuruları

Türkiye’de; Survivor Kızlar – Erkekler olarak başlayan yarışma programı, Var mısın Yok musun oyuncularının yarıştığı program, Survivor Türkiye, Survivor Türkiye – Yunanistan, Survivor Aslanlar – Kanaryalar, Survivor Ünlüler – Gönüllüler ve son olarak Survivor All Star finalinin yapılmasıyla 2015 sezonunu kapatmıştır. 2015 sezonunu Kıbrıs’ta, Turabi Çamkıran’ın birinciliği ile kapatan yarışma, 2016 yılı için başvura almaya başlamıştır.

Survivor 2016 için yarışma başvurularının başlamasıyla birlikte, yeni sezona katılmak isteyen yarışmacılar için başvuru formu, internet üzerinden doldurulacaktır. Survivor 2016 için başvurular TV8.com.tr adresinden gerçekleştirilecektir.

Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yapacağı Survivor 2016 kadrosunun isimleri şimdiden merak uyandırmaya başladı bile…

2016 Survivor Kadrosunda Bulunması Beklenen İsimler;

İsimler arasında Fenerbahçe’nin eski kaptanı olan Alex de Sauza’nın 2016 yılındaki yarışmada yer alması bekleniyor. Şeref Meselesi Dizisi’nin final bölümü ile sonlandırılmasının ardından Amerika’ya dönmüş olan ünlü oyuncu, Kerem Bursin’in de Survivor 2016’da yer alması bekleniyor. Bu Tarz Benim yarışması ile adını duyurmayı başaran Ayşegül Melisa Doğan, Sunucu ve oyuncu olan Dilara Gönder, ünlü sanatçı Gökhan Tepe, Ütopya’da yarışmakta olan İnci Satır, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’na benzerliği ile dikkat çeken İsmail, Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğulları olan Oğulcan Engin, şarkıcı Özgün, birçok dizide rol almış olan güzel oyuncu Selin Şekerci, Türkiye’yi temsil etmek üzere Güney Kore’de gerçekleştirilmiş olan Uluslararası Erkek Güzellik Yarışması Manhunt International’da  dünya birincisi seçilmiş olan Tolgahan Sayışman, Anadolu Efes’in pon pon kızlarından biri olan Tuğba İdiz ve Şeref Meselesi dizisindeki performansıyla herkesin dikkatini çeken Yasemin Allen’in de Survivor 2016’da yerini alması beklenen özel isimler arasında.

Survivor 2016’ya başvuruda bulunmak isteyenler için 2 seçenekle başvuru mümkün;

  1. Seçenek: Acun Medya’nın Survivor Başvuru Formu sayfasındaki bilgileri doldurarak ve yollayarak yarışma için başvuruda bulunabilirsiniz. http://www.tv8basvuru.com/basvuru/survivor/2
  2. Seçenek: Survivor 2016 yarışmasına videolu olarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Kendinizi en rahat ve verimli şekilde anlattığınız videoyu çekip; http://www.tv8.com.tr/yarisma-basvurusu-yap adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN