Şükrü Yıldız Biyografi Resimleri – Oynadığı Diziler

Şükrü Yıldız Kimdir Nereli Biyografisi Hayatı Yaşı Sevgilisi

18 Şubat 1988 doğumlu, İzmir’in yakışıklı prensi Şükrü Özyıldız’ın annesi Rodos göçmeniyken, babası Karadenizli. Bir de kız kardeşi olan Şükrü Özyıldız, ekranların sevilen oyuncularından. İstanbul Teknik Üniversitesinde Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünü kazanıp, İstanbul Teknik Üniversitesinde bir yıl süreyle de öğrenim gören Özyıldız; ertesi yıl tekrar sınava girerek Ege Üniversitesinde İşletme bölümünü kazanarak öğrenimini orada sürdürmüş. Erasmus ile gittiği Portekiz’de kafes dövüşlerine merak salmış.

Şükrü Yıldız Oynadığı Diziler

Dizi setlerinin hiperaktifliğini bastırdığını söyleyen Şükrü Özyıldız; ilk olarak, 2011 yılında rol aldığı Derin Sular dizisi ile sahne tozu yuttu. Ayrıca, oyunculuk eğitimi de alan bir oyuncu. Yurdışında oyunculuk ile ilgili bir workshopa katılmasının ardından oyunculuğa heves sarmış ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Derin Sular dizisinin ardından, ekranlara Benim Hala Umudum Var dizisi ile gelen Şükrü Özyıldız, oyunculuğunun en parlak dönemini Şeref Meselesi dizisi ile yaşadı. Şeref Meselesi dizisinde Emir karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu, canlandırdığı Emir karakteri ile büyük ilgi toplamıştı. Şimdi ise yepyeni bir proje ile, bir yaz dizisi ile karşımıza çıkacak.

Şükrü Özyıldız’ın yeni dizisinin büyük ilgi toplayacağı düşünülüyor. Kendisi gibi sevilen kişilerin rol alacağı; Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin yönetmen koltuğunda şuan Karadayı’nın yönetmenliğini yapan Cem Karcı oturacak. Ekranlara iddialı bir dizi olarak geleceğinde ve Şükrü Özyıldız’ın yine başarılı bir projeye imza attığından ise şüphe yok.


7 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.067 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN