Straplez Elbise Modelleri

Günümüzde her mekan ve her davet için seçilen kıyafetlerin farklı niteliklerde ve gidilen yere en uygun şekilde olmasına dikkat edilir. Bu konuya dikkat etmek insanlarda oluşturduğunuz izlenimde ve algılanışınızda etkili olur. Ancak gittiğiniz her mekana uygun yüzlerce kıyafet almak ulaşılması güç bir olanak. O zaman bu konuya dikkat etmek için kıyafet tercihleriniz öyle olsun ki çoğu mekana ve davete uyum sağlayabilsin. Sizi her zaman için zarif ve özenli gösteren kıyafetleri tercih edin ve bu tercihlerin başında straplez olsun.

Straplez model elbiseler kadın üzerinde kıyafetine özendiği imajını oluşturur çünkü elbisenin kesimi her zaman kadını şık gösterebilecek tarzdadır. Bununla beraber bu elbiselerin birçok farklı modelini bulabilmek de mümkün. Yani hem kullanışlı hem de seçimlerinizde rahat olabileceğiniz bir elbise.

Balık Model Straplez: Kesimi dolayısıyla boyun, omuz, kollar ve göğsün bir kısmı açık olan straplez, uzun ve balık model bir elbiseyle tamamlandığında sizi bir kuğu gibi gösterebilir. Zarifliği ve asilliği yakalamak istiyorsanız sizin straplez tercihiniz balık model olmalıdır.

Kalp Kesim Straplez: Ön kısmı ve göğüs kupu bakıldığında bir kalp görünümündedir ve bu özelliği sırt dekoltesiyle tamamlanır. Sırtına ve göğüslerine güvenen kadınlar için klasiklikten uzaklaştıran bir o kadar da hoş görünmesini sağlayan bir model.

Prenses Model Straplez: Daha çok mezuniyet balolarında tercih edilen bu model hem dikkat çeker hem de sempatik bir görüntüye ulaşmanızı sağlar. Bel kısmından açılan etek kabarık ve hacimli duruşuyla straplezin iddialı duruşuna uyum sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN