Solaryumda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Solaryumda Dikkat Edilmesi Gerekenler
Her insanın hayalini kurduğu bronz tene sahip olmanın en kolay yolu solaryumdan geçiyor. Ancak son zamanlarda solaryumla ilgili kulağa hoş gelmeyen dedikodular gündemde. Vücuda çok zararlı olduğuna dair söylentiler hemen her yerde dolaşmakta.
Ancak bilnçli bir şekilde, kurallara uyularak solaryuma girildiği takdirde zararsız olduğunu söylemek yanlış olmaz. Öncelikle solaryuma girmeden önce bir cilt uzmanına danışarak, cildin solaryum koşullarına uygun olup olmadığına dair kesin bir bilgi almak gerekir. Uygun bulunduğu takdirde, cildinize uygun seanslar belirlenmelidir.
Solaryum esnasında cilt nem kaybına uğradığı için, seanslardan sonra duş alınması kesinlikle tavsiye olunur. Ardından nemlendirici kremlerle vücuda bakım yapılmalıdır. Üstelik bakım kremleri solaryuma girilmeden önce de kullanılmalıdır.
Düz mantıkla hareket edilmemeli, solaryuma ne kadar girilirse tenin o kadar bronzlaşacağı düşüncesi kafadan atılmalıdır. Kaliteli solaryum merkezlerinde seansların ne kadar sürede ve ne sıklıkta yapılacağı belirlidir. Sizler de solaryumdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız en iyi hizmet veren firmalara başvurmanız tavsiye olunur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN