Siyah uzun elbise modelleri

Siyah elbise bayanların vazgeçilmezidir. Uzun veya kısa , farklı modelde ki birçok siyah elbise geçmişten günümüze her zaman bayanların kurtarıcısı olmuştur. Pek çok nedenden ötürü bayanların ilk tercihler Bu nedenden ötürü bayanların olmazsa olmazı arasına girmeyi başarmıştır. Her fiziğe ve hemen hemen her yaşa yakışan siyah elbiseler , tüm aksesuarlar ile uyum sağlayabilmektedir.
Her bayanın dolabında mutlaka en az bir tane siyah elbise mevcuttur. Aksesuar değişikliği ile klasik bir siyah elbise bambaşka bir hale bürünebilir. Bir siyah elbise size birkaç siyah elbise olma özelliği gösterir.
Hepimizin dolabında yer alan siyah mini elbiseler son zamanlarda yerini uzun elbiselere bırakmakta. Kullanım rahatlığı açısından siyah uzun elbiseler zamanla siyah mini elbiseleri geride bırakmıştır. Kombinlenmesi son derece kolaydır. Düz uzun sade siyah bir elbiseyi spor ayakkabılarla kombinlerseniz günlük şıklığı yakalamış olursunuz. Gece şıklığı içinse aynı sade siyah elbiseyi renkli veya taşlı takılar ve topuklu ayakkabılar ile kombinlemeniz yeterli olacaktır.
Eğer sırtı açık siyah uzun bir elbise modeli tercih edecekseniz , sadece saç ve makyajla elbiseyi tamamlayabilirsiniz. Düğün , mezuniyet gibi özel davetlerde siyah uzun bir abiye ile bütün gözleri üzerinize çekebilirsiniz.
Kombin edebilmek için uzun zamana ihtiyaç duymayan uzun siyah elbiseler özellikle çalışan bayanlar için idealdir. Güzel , şık , stil sahibi bir bayan olmak için renk cümbüşü içerisinde bir kombine ihtiyacınız yok. Sadece düz sade uzun bir elbise ile en şık bayan olabilirsiniz.
Günlük şıklığı , gece şıklığı, özel günlerde ve davetlerde ki şıklığı tek bir siyah elbiseyle yakalamanız mümkün. “Nasıl kombinleyebilirim ? ” diye çok düşünmeden , çok fazla vakit harcamadan küçük dokunuşlarla stil kombinler yaratabilirsiniz. Siyah uzun elbiseniz ile her ortama uyum sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN