Siyah bayan gömlek modelleri

Bayan Siyah Gömlek Modelleri

BAYAN SİYAH GÖMLEK MODELLERİ

Siyah gömlekler bayanların dolapların da geniş yer bulan farklı kombineleri oluşturabilen bir renk olan siyah ve bayanların gömleklere olan ilgisin de siyah gömlekler geniş yer tutar farklı tarzların oluşturmasın da her yaşta, her bedene uygun olan siyah bayan gömlek modelleri önlü tasarımcıların tasarımların da geniş yer tutmaktadır bu yılın siyah gömlek modellerin de dar kesimli, geniş kesimliler kısa ve uzun modelleri özellikle geçen yıl olduğu gibi bu yılda tül detaylılar, zımba detaylılar ve taş işlemeler siyah bayan gömlekler de detay olarak karşımıza çıkmaktadırlar.

Siyah şifon kumaşlı olan yaka ve manşetleri taşlı olan kolları tül detaylı olan şık ve modern bir siyah bayan gömlek modelidir. Pantolon, etek ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Siyah dar kesimli uzun kollu iki cep detaylı hem spor hem de klasik olarak kombin oluşturabileceğiniz bir siyah gölek modelidir. Her yaş aralığına hitap eden bir modeldir.

Dar kesimli fularlı ve düğme detaylı olan şık bir siyah gömlek modelidir hem tesettürlü bayanların etekle kombin yapabileceği hem de ofis şıklığı yaratmak isteyen bayanlar için oldukça şık bir siyah gömlek modelidir.

Çizgili desenli olan klasik bir model olan siyah rengi zemin renk olduğu beyaz çizgilerin çok az yer aldığı bu siyah gömlekte dar kesimli, iki cepli ve düğme detaylı olan oldukça şık bir siyah gömlek modelidir. İçinde kince beyaz çizgiler gömleğe uyum sağlamıştır. Sıfır kollu olan önü kısa arkası kısa olan uzun ve hafif geniş kesimli olan yaka kısmı zımba detaylı olan siyah bayan gömlek modelidir. Tercihler arasın da yerini alan bir modeldir.
Kolları ve göğüs kısmı dantel detaylı olan dar kesimli bayan siyah gömlek modelli oldukça şık bir gömlek modelidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN