Şifon Tesettür Abiye Modelleri

Bayanlar için her ne kadar elbise oldukça önemli olan bir yere sahip ise kapalı olan bayanlar için de tesettür elbise modelleri oldukça önemli olan bir yere sahip olmaktadır.

Kapalı bayanlar arasında elbise modelleri birçok farklı model ile vitrinlerde yerlerini alıyor olsa bile kumaş seçenekleri ile yaratılıyor olan modeller arasında şifon olanları da büyük ilgi ile karşılanmaktadır.

Şifon tesettür elbise modelleri arasında son yıllara oldukça hızlı bir şekilde damgasını vuran çeşidi ise hem şifon olarak üretilen hem de Mevlana modeli ile üretilen elbiseler gelmektedir. Bellerinde yer ala fiyonk ya da kemer detayları ile de oldukça farklı bir görünüme sahip olması bayanların ister bir düğüne ister bir davete ister ise de günlük hayatta kullanabileceği bir model olarak vitrinlerde yerini almaktadır.

Sadece etek modeli ile farklı çeşitlilikler oluşturulması ile yetinmeyen bayanlar için bir de kol ağızlarında yer alan boğumlu seçeneklerinin yanı sıra bir de İspanyol kol seçenekleri de yer almaktadır.

Günlük kullanıma uygun olan modellerinde daha çok çiçek ya da farklı renk desenleri bulunur iken bir yandan da sade olan renklerin kullanımı da gözler önüne gelmektedir. Biraz daha şık bir ortamda kullanmak isteyen bayanlar için hem daha farklı kesimleri olan hem de sade olan renklerin üzerinde zımba ya da farklı minik taşların işlenmiş olması da tesettür şifon elbiselerin daha farklı rağbet görmesine katkı sağlamaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN