Şevval Ayvaz Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015 Yarışmacı

Elidor Miss Turkey Güzellik yarışması Şevval Ayvaz.

Sizlere Şevval Ayvaz‘dan bahsedeceğim biraz. Şevval Ayvaz 15 numaralı yarışmacı olarak karşımıza çıkacaktır. Şevval Ayvaz‘ın doğum yeri olan Trabzon, desteklerini Şevval’den esirgemiyorlar. 1.72 boyunda olan Şevval Ayvaz’ın fiziği bir hayli güzel. Daha 20 yaşında gencecik güzel mi güzel yarışmacımız Şevval Ayvaz iddaalı yarışmacılardan biri. Başarılı olmak isteyen Şevval Ayvaz iddaalı olduğunu söylüyor.

Güzel mi güzel Şevval Ayvaz sevilenleri tarafından destekleniyor. Hem yüzünün güzelliğiyle hem fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken Şevval Ayvaz eğlendiğini de söylüyor.

Ailesinin desteğini üzerinde hisseden ve çevreden olumlu tepkiler alan Şevval Ayvaz birinciliği çok istiyor. Güzel, sempatik, başarılı, sevecen, Trabzon tatlısı yarışmacımızın başarılı olmasını dileriz. Şans meleğin seninle olsun trabzon tatlısı güzel bayan. Sevdiklerinin desteği seninle.

Hakkında hayırlısı Şevval Ayvaz. Biz seni ilk 3 de görmek istiyoruz bunu bil. Sevenlerin ile seni hedefine ulaşmış görmek istiyoruz.

Şevval Ayvaz‘a tepkiler ve yorumlar da iyi geliyor. İlk 15 de olan Şevval Ayvaz fit fiziğiyle kendini üstün tuttuğu ve çok beğendiğini de söylüyor. İddaalı olmayanın zaten yarışmada ne işi olur demekten çekinmiyorum. Hepsi ayrı ayrı güzel.

Şevval Ayvaz‘da Trabzon’un güzeli. İddaaysa iddaa. Rekabetse rekabet. Şevval sen bu işi biliyorsun tam destek seninle birlikteyiz.. Allah yardımcın olsun Şevval Ayvaz. Gayet Başarılı ve güzelliği ile dikkat çekici bir finalist.

Şevval Ayvaz Resimleri / Fotoğrafları 2015


1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.244 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN