Semra Mutlu Kimdir ? – Resimleri – Elidor Miss Turkey 2015

Bu yıl haziran ayında Elidor ana sponsorluğunda üçüncüsü düzenlenerek adeta bir gelenek halini almış durumda olan Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında büyük finalde yer alma şansını yakalayıp o mükemmel gecede boy gösterecek 23 iddaalı finalistten bir tanesi de Semra Mutlu.

Semra Mutlu, Bulgaristan’da doğup büyümüş olup, şu anda 23 yaşındadır. 1,73 olan uzun boyu ve düzgün fiziği ile finalistler arasında yer almaya hak kazanmıştır. Semra Mutlu, finalist arkadaşları ile katıldığı Dada Dandinista, Melek ve benzeri diğer programlarda, öteki yarışmacı finalist kızlar gibi Elidor Miss Turkey’i iyi bir derece ile sonlandırıp, Miss World (Dünya Güzellik), Miss Universe (Kainat Güzellik), Miss Supranational ya da Miss International gibi güzellik Yarışmalarında boy gösterip, Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Türk kızlarını en iyi şekilde temsil etmek istediğini belirtmiştir.

İlk olarak Çırağan Sarayı’nda düzenlenmiş olan basın toplantısı ile resmen tanıtılan güzellerin henüz bilinmeyen kraliçesi, 11 Haziran 2015 akşamı canlı yayın ile bizzat yayımlanacak olan final gecesi sonunda tacına kavuşmuş olacak.

Her finalist kadar 6 numara ile finalist koltuğuna oturmaya hak kazanmış ve bunu da sonuna kadar hak eden Semra Mutlu, sıcak tavırları ve güleç yüzü ile kısa sürede belirli bir hayran kitlesine bile sahip olmuş durumda gözüküyor. Dikkat çekici güzelliği ve göz kamaştırıcı tavırları ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır.

Semra Mutlu Fotoğrafları / Resimleri 2015


1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.977 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN