Plaj Makyajı Nasıl Yapılır?

Plaj Makyajı Nasıl Yapılır?

Eğer sık sık suya girecekseniz hem maskaranızı hem de farlarınızı suya dayanıklı olan ürünlerden tercih etmelisiniz. Ancak bu sırada tuzlu suyun normal sudan daha aşındırıcı olacağını ve bu ürünlerin bile gözlerinizi bütün bir gün boyunca güzel tutamayacağını unutmayın. Dilerseniz gün ortasında hafif bir tazeleme ile gözlerinizin güzelliğini korumaya devam edebilirsiniz.

Deniz suyuna karşı ruj kullanmanın herhangi bir faydası yok ancak hafif bir ruj etkisi veren dudak nemlendiricilerini kullanarak bu sorunun üstesinden gelebilir, dudaklarınızın her zaman en güzel şekilde görünmelerini sağlayabilirsiniz. Fakat bu ürünleri normal rujlardan biraz daha sık bir şekilde kullanmanız gerekeceğini de aklınızdan çıkarmayın.

Bahsettiğimiz bu ürünlerin haricinde kullanmak istediğiniz allık gibi makyaj malzemeleri maalesef genel olarak güneşe yahut deniz suyuna yeterince dayanıklı değiller. Akmış bir makyajdan daha kötüsü yok ve bu yüzden akma ihtimali bulunan ürünler yerine bu ürünleri hiç kullanmazsanız daha memnun olacağınızı söyleyebiliriz. Fakat makyajın sadece makyaj ürünleriyle yapılmadığını unutmayın. Zira saçlarınızın duruşu, bakışlarınız, mayonuz veya bikininiz de siz farkında olmasanız da aslında birer makyaj aracıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN