Pınar Akılveren Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015 Resimleri

2015 senesinde gerçekleştireceği muazzam büyük finali ile beraber bu sene Elidor ana sponsorluğunda üçüncüsü gerçekleştilecek olan Elidor Miss Turkey yarışmasının büyük finalinde boy gösterme ve büyük jürinin karşısına çıkmaya hak kazanan 23 adet finalist yapılan ön seçim sonusunda belirlenmiş oldu.

Birbirinden güzel kızların kıyasıya rekabet edeceği 2015 Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasının 23 adet finalistinden bir tanesi de Pınar Akılveren. Pınar Akılveren 23 yaşında çiçeği burnunda bir genç kız olup, Antalya’da doğmuş, ve hala aynı şehirde ikamet etmeye devam etmektedir. 1,65 boyu ile finalistler arasında boyu daha kısa olan Pınar Akılveren, üniversite yaşamından sonra eğitim hayatına son vermemiş aksine şu anda hali hazırda Akdeniz Üniversitesi sosyal bilimler fakültesinde yüksek lisans yapmaktadır. Sürdürdüğü eğitim hayatının yanı sıra aktif bir sosyal hayatı da bulunan Pınar Akılveren, aynı zamanda Türk milli jimnastikçi, dans ediyor ve aktif bir modellik yaşantısı var.

Daha öncede Elidor Miss Turkey yönündeki yarışmalara katılan Pınar Akılveren, 2014 Miss TalentPrincess of the World 2014 ünvanına da sahip. Birinci seçilecek güzelin Miss World (Dünya Güzellik) Yarışması’nda, ikinci güzelin Miss Universe (Kainat Güzellik) Yarışması’nda, üçüncülüğü alan güzelin Miss Supranational, dördüncü seçilen güzelin ise Miss International Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil etme şansı yakalayabileceği Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında, Pınar Akılveren iddaalı isimler arasında yerini almış durumda.

Pınar Akılveren Resimleri / Fotoğrafları 2015


2 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.678 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN