Payetli Elbise Modelleri

Partilerde, düğünlerde, mezuniyette ve doğum günlerinde gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz payetli elbiselerle kolaylıkla şıklığı yakalayabilirsiniz. Modası hiç geçmeyen, her sene özel tasarımlar da yer alan, zarafetin, şık görünümün temsillerinden biri olan payetli elbiseyi özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Payetli elbiseleri sadece klasik olarak kombinleyeceğiniz gibi spor tarzda da kullanabilirsiniz. Payetli elbisenizin üzerine giyeceğiniz bir kot ceket ve spor ayakkabı ile şıklığı yakabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Payetli elbiseler uzun, kısa ve tesettürlü modellerde ve çeşit çeşit renkleriyle her tarza uygun şekilde tasarlanmaktadır. Tamamı payetli olan elbiselerin yanında, sadece belli kısımlarında payet olan elbiselerde şık görünmektedir. Vücut tipinize uygun şekilde tasarlanmış, bir payet elbise ile herkesi büyüleyebilir, ışıltınızla gözleri kamaştırabilirsiniz. Payetli elbise tercih ettiyseniz dikkat etmeniz gerekenler vardır. Payetli elbisenizle tercih edeceğiniz aksesuarlar sade olmalıdır. Özellikle ayakkabı ve çanta da pullu, taşlı modeller tercih edilmemelidir. Sade bir ayakkabı ve küçük sade bir çanta ile kombinleyeceğiniz payetli elbisenizle muntazam bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Payetli elbisenizi kullanırken dikkat etmeniz gerekenlerden biri de, pullar takılıp kırılır ya da yıpranırsa kötü görüntüye neden olur ve payetli elbiseyi tamir ettirmek biraz sıkıntılıdır. Her renkte rahatlıkla tercih edebileceğiniz elbiselerde de en çok tercih edilen renklerden olan bordo, gold, siyah gümüş payetli elbiseler ile mükemmel görüntüye ulaşabilirsiniz. Yarım kol, uzun kol ya da straplez şekilde tarzınızı yansıtacak payetli elbiseleri rahatlıkla kullanabilir ve şıklığı yakalayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN