Parmak Arası Bayan Terlik Modelleri

Yaz aylarının yaklaşması ile parmak arası terliklerin sezonu açıldı, giyim konusunda hassas olan bayanlar için de bu terliklerin seçileceği dönem başladı.

Bayan parmak arası terlikleri her zevke ve yaşa uygun olabilecek çeşit ve fiyat fazlalığında üretiliyor. En çok bilinen modeller altı ahşap renkli olan, üst kısmı ise renkli üretilmiş ve yan taraftan tek bir toka ile yapılmış terlikler oluyor.

Daha şık ve daha klasik giyimi seven ama parmak arası giymenin rahat yapısından da vazgeçmek istemeyenler için ise terliğin üst kısmı sıra sıra taşlardan oluşuyor. Bu taşlar genellikle turkuaz, bordo gibi hem yaza uygun hem de doğal hava yaratan taşlardan seçiliyor.

Bu terlikleri yaz aylarında gece gezmelerinde gittikleri mekanlarda da giymek isteyenler için ise bu terliklerin topukluları bile üretilebiliyor. Topuklu modeller genellikle beyaz tabanlı yapılıyor.

Öte yandan spor giyimden ayrılamayan ve benim rahatlığım her şeyden önde gelir diyen kadınlar için de büyük spor markaların ürettiği parmak arası bayan terlikleri bulunuyor. Bu terlikler, rahat tabanları ve ortopedik yapıları ile gerçek rahatlığı sağlıyor.

Bazense bu terlikleri sahilde de ayağından çıkmadan, rahatça giymek isteyen bayanlar için geliştirilmiş bileğinden de kapalı modeller var. Bu modeller kimi zaman sandalet tarzına kaysa da terlik olarak da çok beğenilerek kullanılıyor. En iddialı ve en çok dikkat çeken parmak arası terlikler ise neon, parlak metalik gri, parlak altın sarı gibi renklerde yapılan modeller oluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN