Pantolon Etek Tesettür Giyim Modelleri

Pantolon Etek Tesettür Giyimde Rahatlık
Tesettür giyim stilini tercih eden hanımların en çok tarz olarak çok fazla severek giydikleri giyimler arasında yer alan pantolon etekler; rahatlık ve şık duruşu açısından oldukça dikkat çekicidir. Özellikle farklı renk gömleklerle kombin oluşturulması ile güzel duruş sergilemenize etken olacaktır.
Pantolon etekler daha fazla modern bir görünüm elde edebilmeniz için; yüksek bel olarak tercih edilebilir. Üzerine dar body tarzı gömlekler görünüm olarak daha fazla şıklık yaratacaktır. Pantolon etek altına; ayakkabı olarak, babet tarzı olanlar çok sade ve hoş durmaktadır. Özellikle uzun boylu iseniz; tam sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.Kış sezonu içerisinde; özellikle kalın kumaşlarla tasarım oluşturulmuş pantolon eteklerin üzerine; kısa mini kazaklar, gömlekler, bluzlar ve takım yapabileceğiniz cepkenlerle kombin yapma şansınız oldukça fazladır.

Özellikle her sene çok dikkat çeken ve bu sene daha fazla moda olan pançolar; pantolon eteklerin üzerine tam anlamıyla oturacak bir stil oluşturacaktır.Pantolon etekler günlük hayatınız içerisinde çok fazla yer verebileceğiniz kadar sizlere rahatlık sunacaktır. Ayrıca; pantolon eteklerde askılı olan modelleri de hem çok modern hem de değişik bir hava taşımanız açısından tercih edilebilir tarzdadır. İçerisine beyaz ipek bir gömlek; kalın ve yüksek bel pantolon eteğinize ayrıca kalın bir kemer takıp değişik bir stil oluşturabilirsiniz. Üzerine de; mantonuzu aldınız mı artık gezmeye hazırsınız demektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN