Panço ne zaman giyilir?

Panço Rahatlığını Yaşayın
Panço dış giyim olarak hayli dikkat çeken ve tercih açısından çok fazla olan; özellikle tesettür giyim tarzını seven bayanların en çok taşıdıkları kıyafetlerden birisi. Pançolar altın çağını yaşıyor bu sezon. Her giyim tarzında çok fazla tutulan pançolar bu kış sezonunda daha çok battaniye gibi kalın kumaşlarla tasarım yapılmış.
Pançolar; bir kazak üzerine giyerek çıkabilecek kadar sizlere rahatlık sunuyor. Pançoların en önemli özelliği salaş olmaları ve hatları belli etmemeleri. Bu da tesettür giyim stili sahibi genç kızların tam olarak tarzına yansıyor. Pançalor; etnik desenli ve ekoseli olarak daha çok desen içeriyor. Kış modellerinde genelde bu tarz desenler hakim. Baharda giyilen pançoların daha düz ve çiçek desenli olmasına alıştığınızın dışında tercihlere yöneleceksiniz.
Özellikle pantolonlar ve eteklerle rahat bir şekilde giyip çıkabileceğiniz pançolar; her kıyafete oldukça yakışıyor. Sizlerde dolaplarınızda mutlaka pançolara da yer ayırmalısınız. Bu stil sizin de sokak stiliniz arasında mutlaka yer almalı. Sokağın modasına en yakışanı pançolar; renkleriyle sizlere özgürlüğü sunsun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN