Özge Sarıkaya Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015

Yıl geçtikçe vazgeçilemeyen bir gelenek halini alan ve birbirinden güzel kızların kıyasıya rekabet ederek kraliçe tacını takmaya mücadele ettiği, Elidor’un son 3 yıldır ana sponsorluğunu yapmakta olduğu Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasının kamp süreci start aldı. 3000 kişilik dev bir başvuru yığını arasından birbirinden zorlu süreç, filtre ve kriterler göz önünde bulundurularak seçilen 23 genç ve güzel finalist büyük final heyecanını bekliyor. 23 iddaalı finalistten bir tanesi de Özge Sarıkaya. Özge Sarıkaya, büyük final gecesinde 17 numara ile yarışacak.

Serenay Sarıkaya ile olan soyadı benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Özge Sarıkaya’nın boyu 1,73 ve doğum yeri İstanbul.

Eğitim hayatını ise henüz sonlandırmamış, hali hazırda Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde radyo ve televizyon bölümünde 2. sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam ediyor. Eğitim hayatının yanı sıra aktif bir model yaşamı bulunan Özge Sarıkaya, özellikle Antalya başta olmak üzere Akdeniz Bölgesi’ndeki illerde yapılan defilelerde sık sık boy gösteriyor.

36 beden ve 81- 63- 93 olan vücut ölçüleri ile bir hayli orantılı bir vücuda sahip olan Özge Sarıkaya’nın ayak numarası ise 39. Göz rengi ela ve yabancı dili İngilizce. 11 Haziran 2015 gecesi gerçekleşecek büyük finalde, boy gösterecek iddaalı güzellerden bir tanesi de Özge Sarıkaya olacak gibi görünüyor.

Özge Sarıkaya Resimleri / Fotoğrafları 2015


2 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.737 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN