Oğuzhan Koç Kimdir ? Biyografisi – Müzikleri

Oğuzhan Koç 13 Mayıs 1985 tarihinde Erzincan’ın Refahiye ilçesinde doğmuştur. Eğitimini Bursa Devlet Konservatuarı Müzik Bölümü’nde tamamlamıştır. Halende eğitime devam eden Koç  İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümünde kaydı bulunmaktadır.
Çocukluğundan beridir  sahne sanatlarıyla çok ilgilenen Oğuzhan Koç, 2007 yılında Beşiktaş kültür merkezi Atölye Oyuncuları arasına girmiştir. 2009 yılında ise Yılmaz Erdoğan’ın yönetmeni olduğu Neşeli Hayat filminde rol almıştır. Ferhat Göçer’e verdiği ‘Gülki sevgilim’ şarkısının söz ve müziği kendisine aittir. Gülben Ergen’in “Uzun Yol Şarkıları” albümünde bulunan söz ve müziği kendisine ait olan ‘Giden Günlerim Oldu’ şarkısında ünlü oyuncu albümde ve klipte yalnız bırakmamıştır. 1 Ocak   2010 tarihinde Kanal D’de yayınlanmaya başlayan “Çok Güzel Hareketler Bunlar” isimli komedi tiyatrosunda söylediği “Domuz Gribi Ol İnşallah” isimli şarkısıyla büyük bir kitleyi etkşledi .
2013 Mayıs aylarında Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile birlikte sunmaya başladıkları tv8′de yayınlanan 3 Adam adlı gece komedi şovu halen devam etmektedir.
Ve bununla birlikte bu 3’lü grup bir büyük projeye daha imza attılar; Bana baba dedi isimli komedi dizisinde başrolleri Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak paylaşmaktadır.

Oğuzhan Koç’un Ben Hala Rüyada isimli albümü 2 Aralık 2013’te Esen Müzik etiketiyle satışa sunuldu.

Oğuzhan Koç Resim Galerisi / Fotoğraf Arşivi


10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.075 kez görüntülendi.

Etiketler:

Oğuzhan Koç Kimdir ? Biyografisi – Müzikleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. creafe dedi ki:

    ÇGHB ile ünlenmiş, sonrasında Acun sayesinde parlamış, Eser&İbrahim ikilisinin yanında ezik ve silik kalan ancak sesi kuvvetli bir kişiliktir 🙂

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN